Blog

NUGETKA A JEJÍ DOMA  UŽ SE TĚŠÍ NA  VÁNOCE A KOPU DÁRKŮ...
10 Pro
0

NUGETKA A JEJÍ DOMA UŽ SE TĚŠÍ NA VÁNOCE A KOPU DÁRKŮ…

NUGETKA A JEJÍ DOMA 🏡 UŽ SE TĚŠÍ NA 🎄 VÁNOCE A KOPU DÁRKŮ 📦

JE ÚŽASNÉ SLEDOVAT KRÁSNĚ PŘÍBĚHY NAŠICH KOČIČÍCH DĚTI V NOVÝCH RODINÁCH 💕🐱☀️

Zdravíme, už se zabydlela . Snědla misku jídla a mazlí se a přede . Dekujeme

Dobrý den, už začala pořádně lumpacit, našla si místečko na spaní a je prostě celá naše. Jméno ji zůstalo, moc se nám líbí.Příspěvek z Facebooku

Čtěte zde
KOČIČÍ KRÁLOVSTVÍ A PRINCEZNA  GLORIE...
10 Pro
0

KOČIČÍ KRÁLOVSTVÍ A PRINCEZNA GLORIE…

KOČIČÍ KRÁLOVSTVÍ A PRINCEZNA 👸 GLORIE ❤️☀️
Dobrý den, Princezna (bývalá Glórinka) posílá pozdrav ze svého království.

Příspěvek z Facebooku

Čtěte zde
DNES DOPOLEDNE NÁS OPUSTIL KOCOUREK DRÁČEK  ÚŽASNÝ MAZLÍK A ...
10 Pro
0

DNES DOPOLEDNE NÁS OPUSTIL KOCOUREK DRÁČEK ÚŽASNÝ MAZLÍK A …

DNES DOPOLEDNE NÁS OPUSTIL KOCOUREK DRÁČEK 🖤 ÚŽASNÝ MAZLÍK A BOJOVNÍK, SPOLEČNÍK,…. NARODIL SE CÍSAŘSKÝM ŘEZEM, BOJOVAL S VIROZOU, RÝMOU,….. PO VŠECH VYHRANÝCH BITVÁCH HO NAKONEC PŘEMOHLA ZÁKEŘNÁ FIP

Příspěvek z Facebooku

Čtěte zde
Zpravodajství do 9.12.2018...
10 Pro
0

Zpravodajství do 9.12.2018…

Zpravodajství do 9.12.2018

Ošklivá a dlouhotrvající rýma, ať již způsobená kalicivirem či herpesvirem, konečně ustupuje. Plíseň máme snad už zcela pod kontrolou, kočičky jsou po léčbě, tedy kromě Šmudlínka, který se ještě léčí.

Antibiotika dobírá ještě Fordík a Rolfík. Letos jsme počet přijatých kočiček opravdu „přešvihli“, což mělo za následek neustálé virové infekce u koťat a později i udospělých kočiček. Musíme opravdu rozmýšlet přijetí kočiček, které nejsou v opravdové nouzi. Přijaté kočičky, které jsou zdravé, pobyt u nás v tomto množství záhy odnesou virovou infekcí. Jsme rádi, že se nám povedlo s některými nálezci i nemocných kočiček, že si je nechali prozatím u sebe, léčí je a my je přijmeme hned, jak se sníží stav a vyčistí se ovzduší od viróz. Máme už celkem dlouhý pořadník na přijetí dalších kočičích bezdomovců. V příštím týdnu budeme vysvěcovat přímou germicidní lampou všechny prostory, bude to náročně, neboť se zářením nesmí přijít kočičky do styku.

V zadní, malé místnosti opět začíná mít ošklivě zhnisaná očička Syčík, Matonka a Šmíráček. Jsou to stále plachá koťata, léčba jejich očiček bude těžká. Budou muset do klece. Mrzí mě, že se tam zase infekce vrací, už ji tahle koťata měla za sebou. Ve Sluníčku jsou od třech měsíců života, jsou stále více plachá, při pokusu o kontakt koušou. Vůbec nevím, co s takovými kočičkami budeme dělat.

V sobotu jsme absolvovali umísťovací výstavu v Praze v Řepích. Byla zde bezvadná atmosféra, děkujeme organizátorům za pozvání. Ze Sluníčka se zúčastnilo devět kočiček a z toho pět našlo nový domov. Budeme všem držet palce, ať získají bezpečný a láskyplný domov. Do nového domova odjely kočičky: Kolja spolu s Vajem, Čerťa, Uršulka a Aluška, která byla v útulku již dva roky. Čerťa měla dokonce tři zájemce, z toho dva velice vážné. Aby to bylo spravedlivé, odvezl si ji první zájemce, byla to maminko s holčičkou, se kterou si byly s Čertinkou velice sympatičtí. Hned tentýž den jsme dostali první zprávu z nového domova a ta je moc hezká.
Bohužel Aluška umístěná na výstavě se bude vracet do Sluníčka. Aluška se v novém domově chová nečekaně kontaktně, téměř se nebojí, za to původní kočička Alušku nemůže vystát a velice se zlobí na své páníčky, kteří psychicky nevydrželi. To ale nevadí, chápu, že se špatně dívá, jak milovaná kočička zažívá zradu od svým páníčků.

Kocourek Dráček je na tom velice špatně. Přestal už jíst, má veliké bříško, je vidět, že není šťastný, je bolavý, zítra navštívíme veterinu…….jeho trápení musíme ukončit. Je to moc smutné, byl tak šťastné kotě, narodil se u nás císařským řezem kočičce Perle. Je to opravdu neštěstí.

Kotě Alička u Marušky v depozitu má též vodu v bříšku, trvá to už dva týdny, je stále veselá, hravá a má chut k jídlu. Uvidíme, jak se nemoc u ní bude dál projevovat.

Kotě Zvonilka také u Marušky v depozitu má velikou rýmu, zánět v očičkách. Užívá léky a mastičky do oka.
Alička, Zvonilka a Gréta jsou plachá koŤátka, která šla do depozita k Marušce, kde mají nadstandartní péči ohledně povinného mazlení. Díky Fip je Alička přítulná, Zvonilka je lepší a Grétička nejvíce odolává.

Děkuji všem, kteří se podíleli na sobotní umísťovací výstavě za pomoc za hezký, pohodový den.

MílaPříspěvek z Facebooku

Čtěte zde
VIKINKA A JEJÍ DOMA...
09 Pro
0

VIKINKA A JEJÍ DOMA…

VIKINKA A JEJÍ DOMA 💕🐱☀️
Naše lasenka krásná-pohoda klídek 💋💖


Příspěvek z Facebooku

Čtěte zde
VAJO A KOLJA  JEŠTĚ NA FOTKÁCH...
09 Pro
0

VAJO A KOLJA JEŠTĚ NA FOTKÁCH…

VAJO A KOLJA 🐱🐱 JEŠTĚ NA FOTKÁCH ❤️
…. krásné ráno 🙂 kluci uz si zvykaji, kazdyho zajma neco jinyho 😀

Příspěvek z Facebooku

Čtěte zde
LASKONKA A TAŤÁNKA , DVĚ SLUNÍČKOVÉ HOLKY POSÍLAJÍ ZPRÁVY Z ...
09 Pro
0

LASKONKA A TAŤÁNKA , DVĚ SLUNÍČKOVÉ HOLKY POSÍLAJÍ ZPRÁVY Z …

LASKONKA A TAŤÁNKA ❤️, DVĚ SLUNÍČKOVÉ HOLKY POSÍLAJÍ ZPRÁVY Z DOMOVA 🏡U DVOU ÚŽASNÝCH LIDIČEK 👫 ☀️

Pozdrav všem do Sluníčka! Je to už moooc dlouho co jsme se ozvali naposled. Dnes jsme se byli podívat na umisťovaci výstavu a slíbili jsme že se ozveme. Tak plníme náš slib. Evee(laskonka) Olinka(Taťánka) a panicci.

Milá Sluníčka,
Tady Eevee a Oli. Jsme teď už velké holky už nám byly 2 roky a jsme tu u dvounohých skoro stejně dlouho. Nejdřív jsme byli v bytě, ale teď už jsme v domečku jak slibovali. A je to mnohem lepší. Chodíme každý den ven a na noc pekne do postele 😁. Jsme fakt veliké moc rády papame, ale všechnu energii venku vylitame. Nosíme občas myšky a celkově se nám venku moc líbí. Nejdřív jsme se trochu bály, ale teď už je tu celé naše (zahrada a široké okolí). Taky posíláme pár fotek ať vidíte jak jsme krásné. Eevee Oli Katka a Vojta.Příspěvek z Facebooku

Čtěte zde
FIFIN alias GRÝFA posílá do Sluníčka pozdravy a spoustu fote...
09 Pro
0

FIFIN alias GRÝFA posílá do Sluníčka pozdravy a spoustu fote…

FIFIN alias GRÝFA posílá do Sluníčka pozdravy a spoustu foteček ❤️🎄☀️

Ahojky Sluníčková rodinko. Tak máma přišla domů z umisťovačky, a prej máme černej puntík! Že prej se neozýváme. Psal jsem vám naposledy v červnu, takže je akorát čas vás oblažit mým krásným kožíškem zas 😸 U nás doma se krom dalšího škrabadla asi nic novýho neobjevilo. Dárečky se prej neodmítaj (a my je máme moooc rádi). Taky jsem tuhle koukal, že zas padaj ty bílý věci venku, takže je mi úplně jasný že už brzy bude doma ta čupr pichlavá věc s těma lesklejma věcma co s bráchou tak rádi shazujem😼 Taky se na to tak těšíte? No jinak co bych vám řikal. Jsem furt zdravej, brácha taky, kočkujem se co to de, ale z lásky, znáte to. Pak si zas umejem navzájem kožichy a sme kámo. Rodiče taky rozlouskli záhadu. Povidaj že sem kočka sibiřská, že to někde vyčetli a mám úplně všechny znaky co taková rasa má mít. Dobrý co. V tom případě teda nevim, co sem jako kotě dělal na ulici a museli ste mě zachraňovat. Ještě že my sibiřani máme voděodolnej kožíšek, možná mi to venku pomohlo. Achjo 😾Jo a představte si že v září mně byly dva a 16.12. Je to dva roky co jsem doma😻 To to letí. Ale máma mi stejně pořád řiká že jsem její malý koťátko, a to už jsem i staršího bráchu přerostl. No chapéte to? Snad ji to někdy přejde. Tak já zas brzo něco naškrábu a třeba vám ještě pošlu vánoční fotku. Tak tety pá (to mám z toho filmu), strejdové taky a bráchové a ségry taky. A hlavně hezký Vánoce😽 váš Fifin, teda Grýfa…
Příspěvek z Facebooku

Čtěte zde
PR NÍ FOTKY A ZPRÁVY OD ČERTINKY  Z NOVÉHO DOMOVA  S MALOU K...
09 Pro
0

PR NÍ FOTKY A ZPRÁVY OD ČERTINKY Z NOVÉHO DOMOVA S MALOU K…

PR NÍ FOTKY A ZPRÁVY OD ČERTINKY 🐱 Z NOVÉHO DOMOVA ❤️☀️ S MALOU KAMARÁDKOU SPOLU PÍŠÍ I ÚKOLY 😀
Čertinka je úžasná 😍
Teď je zrovna zalezla pod polštářem, pelíšek s úspěchem přehlíží 😂


Příspěvek z Facebooku

Čtěte zde
TAK TENHLE FEŠÁK  SE JMENUJE MARVEL, ALE DOMA MU ŘÍKAJÍ JEN ...
09 Pro
0

TAK TENHLE FEŠÁK SE JMENUJE MARVEL, ALE DOMA MU ŘÍKAJÍ JEN …

TAK TENHLE FEŠÁK 🐱 SE JMENUJE MARVEL, ALE DOMA MU ŘÍKAJÍ JEN MARVELEK 💕, PROTOŽE JE TO NESKUTEČNÝ BOŽAN 😍
Marvelek předběžně přeje veselé Vánoce do Sluníčka ❤️ po nastydnutí se opět projevila arytmie, tak jsme na ven pořídili svetr 😺 jinak se srdíčko drží

Příspěvek z Facebooku

Čtěte zde