Kulička

Kočka Kulička

Pohlaví: Kočka
Věk*: 1 rok a 9 měs.
Kastrace: Ano
Čip: Ano
Odčervení: Ano
Očkování: Ano
Datum příjmu: 11.1.2023
Místo nálezu:Travčice
Doba v útulku: 0 měsíc
Umístění kočičky:Hlavní útulek - Dobříň
Ev. číslo:2876
Sdílejte ZDE:

* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.

Dárek pro Kuličku

Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.


Pro Kuličku krmení na 1 týden
Podestýlka na 1 měsíc
Pro Kuličku granulky nebo konzervy na 2 týdny
Veterinární péče
Měsíční náklady na Kuličku

Pár slov o kočičce

Tříbarevná kočička Kulička byla delší dobu na čekacím listu Sluníčka. Potřebovali jsme nejdříve snížit počet kočiček, abychom ji mohli přijmout. Kulička je mladá kočička, které budou v květnu dva roky. Spolu s ní přišla o rok a půl stará mourovatá kočička Rozárku a její černý bráška Bertík a posledním byl cca desetiměsíční mourovatý kocourek Vendík. Všechny kočičky jsou zlaté a mazlivé. Změna prostředí je trochu vyděsila, doufáme, že brzy najdou milující domovy, kde se jim bude dobře dařit.

 

Kočička našla domov