ALMIČKA
F🔸Hanynka (Almička) posílá jarní pozdravy do Sluníčka
Ahoj milé Sluníčko,
dlouho jsem se neozvala, panička měla nějaké starosti a tak jsem ji nedonutila, aby si sedla, poslouchala a psala co jí diktuji. Prožila jsem si krásné vánoční svátky, dostala jsem dárečky, vyzkoušela jsem venku i sníh, ale řeknu vám, kočky, tak jako ho má rád ten velkej kocour, tak tak jsem si ho já nezamilovala. Doma u kamen mi bylo líp.
Pak jsem vám jednu únorovou noc šla spinkat jako zdravá kočička a ráno jsem se probudila a vůbec mi nebylo dobře, polehávala jsem, nelumpačila, ani kocoura jsem nezlobila a nic mi nechutnalo. Druhý den mi bylo ještě hůř a celá jsem se třásla, takže mě páníčci popadli a jeli se mnou na veterinu. Tam mě paní doktorka prohlédla, strčila mi teploměr do zadečku (brrr, to se mi nelíbilo) a zjistila, že mám horečku. Pak se domlouvala s páníčky, co by mi mohlo být a nakonec se dohodli, že mě nechají v "nemocnici" na pozorování, aby mohla paní doktorka vyloučit nějakou hodně ošklivou kočičí nemoc. Odebrali mi krev, dali mi nějaká cukrátka, prý antibiotika a druhý den, když jsem jim dala jasně najevo, že už mě to u nich nebaví, tak volali páníčkům, aby si pro mě přijeli, protože jinak jim to tam zbořím. Byla to naštěstí jen viróza, na kterou ta cukrátka zabrala a já jsem byla za pár dní zase jako rybička.
Ke konci března jsem pak byla objednaná na kastraci. Netušila jsem, co to obnáší (dneska už to vím), ale nakonec z toho sešlo, protože mi nějak nesedla kapsička den před tím a zvracela jsem. Panička mě tedy objednala znovu a dnes už mám tu nepříjemnost za sebou. Řeknu vám, kočky, je mi divně, celé dopoledne mě trápí hlady, pak kus dne nevím co se dělo a když jsem přišla k sobě, tak jsem zjistila, že mám na sobě nějakou divnou kombinézu, která mi dost překáží. Navíc nemůžu chodit rovně a trochu se se mnou všechno houpe. Teď odpočívám a přeju si, aby mi už bylo dobře. Posílám obrázky jak dnes vypadám.
Zase se ozvu a slibuji, že už budu veselejší.
Papa všem Fanynka 🔸
Kočičí útulek Sluníčko

Příspěvek z Facebooku