💓BONBÓNEK A PRALINKA A K NIM KRÁSNÁ MAMINKA💓 JSOU TO SKVĚLÁ RODINKA 👪

KDEPAK MAJÍ TATÍNKA, CO NÁM Z FOTEK UTEK 😻😀

Dobrý den,
hlásíme se z Plzně! Tak už nás zákeřná plíseň taky dohnala, a tak byli Pralinka s Bonbonkem poprvé u své nové paní veterinářky. V čekárně se jim to moc nezdálo a Pralinka celou dobu vrčela, až si lidé mysleli, že v přepravce máme štěňátko a pejsci v čekárně (i ti velcí) z ní měli hrůzu. Bonbonek se za ni hrdě schoval a občas jen tak zasyčel, asi aby se neřeklo, že sestru nepodpoří. Paní doktorka je jen prohlédla, odebrala vzorky, podrbala kočičáky na břichu a poslala nás s léky domů.
Jsou to naše zlatíčka. Občas sice trošku zazlobí (jako když nám nakadili do skříně, nebo když nám ukradli jídlo ze stolu), ale jinak jsou to šílení mazlíci. A taky pěkní jedlíci! Nestačíme jim kupovat paštičky, a tak už jsme jim začali dávat i granulky, které jim také moc chutnají. Už mají pupíky skoro jako váš Zahradníček a rostou jako z vody!
Moc si oblíbili škrabadlo, takže už se taky trochu vyspíme 😃 Pralinka už skoro neječí (tedy pokud nevyžaduje mazlení), převzal to teď Bonbonek a to hlavně, když se někde mihne nějaká dobrota.
Posíláme pár fotek, abyste viděli, jak nám ti dva uličníci rostou.
Přejeme vám krásný den
Káťa a Jiří, maminka a tatínek Pralinky a Bonbonka


Příspěvek z Facebooku