BUCHTIČKA A BRAMBŮRKA SE HLÁSILY Z NOVÉHO DOMOVA IHNED, JEN JSME NA NĚ ZAPOMNĚLI, MOC SE OMLOUVÁME, TADY JSOU VŠECHNY ZPRÁVY O ČERNÝCH HOLČIČKÁCH:

Dobrý den,
ráda bych Vám napsala o tom, jak se u nás mají kočičky. Jsou tu teprve od čtvrtka a už jsou tu perfektně zabydlené. Skvěle baští, hrají si, spí se mnou v posteli. Brambůrka je o dost odvážnější, Buchtička je něžná. Obě jsou velice mazlivé.
Moje děti je milují, dokonce i manžel se zamiloval a nadšeně hovoří o tom, jak je krmil a jak se s kočindama mazlí.
Trochu mi masakrují kytky (mám doma asi 60 květináčů), ale s tím se počítalo:).
Jediné, co mě trápí, je náš kocourek. Stále je vynervovaný a bojí se. Přestěhoval se tedy do vyhřátého sklepa, kde je mu fajn, má tam pelíšky a krmení. Domů ho beru tak dvakrát denně, je to malinko lepší, ale ne o moc. Chodím za ním každou volnou chvilku, mazlím ho a dávám mu najevo, že je milovaný a úžasný kocour. Snad se to časem srovná.
Buchtička má na levém boku malou bulku, která ji nebolí. Plíseň je skoro fuč.
Tak tolik snad hlavní zprávy.
Myslím na Vás, držím palce a děkuji, že jste.

Hezký den,
přeposílám Vám mail z minulého měsíce, protože zůstal bez odpovědi.
Ale hlavním důvodem proč píšu, je informace, že kočičky mají za sebou kastraci, která proběhla ve středu 14.11. Už se vrací do normálu,
Jinak je vše (musím si zaklepat) v naprostém pořádku. Jsou to miláčci. Máme větší dům a ať se hnu kamkoli, všude mne následují. Dělají mi a celé mé rodině jen a jen radost. Jen kocour stále stávkuje, ale doufám, že až začnou na jaře chodit na zahradu, že se to snad poddá.
A přikládám novější fotku, jak holky šmírujou ptáčky.Příspěvek z Facebooku