🔸BYLI JSME POŽÁDÁNI O POMOC!!

🔸Ztracený kocour
20. března se nám v Lochovicích ztratil kocourek Magnus. Je to hnědý mourek drobnější postavy, letos v srpnu oslaví druhé narozeniny. Není kastrovaný, nemá čip ani obojek, poznávacím znamením je ale kousek holého místa na zádech nad ocasem. Na podzim si totiž začal škubat chlupy (po odblešení přestal). Je moc přítulný a zvědavý, na jméno slyší. Vždy se zdržoval doma a ven se chodíval proběhnout jen na pár hodin, jednoho dne se však nevrátil. Do přílohy přikládám jeho fotografie i s plakátem od Psího detektiva, některé fotky jsou však pořízeny ještě před "škubáním".

Prosím, neobjevil se u Vás v poslední době kocourek odpovídající jeho popisu? Případně nezaslechli jste o podobném případu? Je možné, že kvůli již zmiňovanému holému místu ho někdo považoval za tuláka, a tak ho odvezl pryč, nebo si ho vzal. Předtím jsem již kontaktovala pár útulků v okolí + našeho veterináře, nyní to však zkouším ve větším okruhu, neboť jsem pevně přesvědčena, že Magnus je stále naživu a nemá se sám jak vrátit domů.

Pakliže byste měli jakékoliv informace, moc Vás žádám, kontaktujte mě na tomto e-mailu bety.kruskova@seznam.cz nebo na tel. čísle 773 643 041.Příspěvek z Facebooku