🐱 ČIKO A RORY HLEDAJÍ DOMOV – pomáháme s inzercí – ozvěte se na kontakt níže. 🐱

Opravdu s těžkým srdcem píšu tento inzerát. ☹ Ocitla jsem se v závažné špatné finanční a rodinné situaci, která se bohužel nedá vyřešit během pár měsíců, spíše to bude na roky. Proto se pokouším umístit svoje kočičky do nějaké dobré rodiny, kde je budou budoucí majitelé milovat a dají jim potřebnou péči, kterou já jim bohužel nemohu dopřát.

Nového hodného majitele tedy hledají:
Čiko – původně venkovní kotě z vesnice, teď už jen domácí mazel. Je to 6letý (nar. 5/2015) zrzavobílý kastrovaný kocourek, který trpí struvity a musí tak mít speciální dietu (momentálně je na granulích vetlife struvite). Nespočetněkrát přeléčen antibiotiky, ale pořád se mu problémy vrací, bohužel často něco počůrá. Možná špatná léčba, špatné granule. Třeba nějaký šikovný veterinář najde tu správnou cestu. Já už nemám další finanční prostředky na hledání vhodnější léčby. Má rád česání a je přítulný, mazlivý, ale chvíli mu trvá, než si na někoho zvykne. Před návštěvami se většinou schová a vyleze až za pár hodin.
Rory – původně venkovní kotě, které mi její maminka odhodila ke dveřím a tak už mi zůstala, po kastraci jsem si ji nechala v bytě. Je to 9měsíční vykastrovaná želvovinová kočička (nar. 17.9.2020) velmi přítulná, nemá takový problém s návštěvami jako Čiko, je více společenská a hlavně hodně hravá. Doráží na Čika, hrají si a díky tomu Čiko i zhubnul. 😊 Čiko má Rory velmi rád, proto si myslím, že by bylo vhodné, aby našli společný domov.

Byla bych ráda, kdyby šli oba do jedné domácnosti a chtěla bych se domluvit na adopční smlouvě.
Hračky, záchodky a vše co je jejich, samozřejmě půjde s nimi.
Prosím pomůžete mi zakončit tento příběh šťastným koncem? ☹

Vím, že mě hodně lidí odsoudí, ale už si nevím rady. Vážní zájemci se ozvěte mé sestře do zpráv. Děkuji…
OZVĚTE SE DO ZPRÁV NA TENTO PROFIL: https://www.facebook.com/denisse.beutelschmidtova
Příspěvek z Facebooku