CROFTÍK – jak šel čas 😍

🔸Croftik k nám přišel s vážným úrazem. Po nehodě měl rozdrcenou čelist. Musela mu být sešroubována. Byl krmen, z počátku mu to moc nešlo. Na operace a rekonvalescenci mnozí z vás přispěli. Velké díky.
🔸Croftik se nakonec uzdravil, jen mu zůstal jen jeden špičák a to ještě zvláštně trčící. V novém domově v ČR byl vzorny, naučil se chodit na vodítku i na WC.
V novém domově v USA se nechal chvíli utiskovat panem domácím, ale kluci si to hned vyrikali.
Celé rodině přejeme moc zdaru, hodně lásky a úspěchů.
A těšíme se samozřejmě na pokračování přibehu. 💕
▪️Moc Vas zdravíme do Sluníčka:) Croftík – Sir Bacon Chips von Jelly zvládl cestování jako kdyby slo o prochazku do lednicky!
Hodně jsme pred odletem trenovali, jezdil se mnou vsude autem, kdyz to slo a v kombinaci s jeho super povahou se vyplatilo. Nedali jsme mu nic na uklidneni, ani na spaní. Nikdo nám to ale nevěřil, protože byl tak hodný. Po cestě baštil, ale pít ani na zachudek nechtel, tak jsem mela trochu obavy. Ale už je ok i když ho ze začátku mladsi brácha Pickle z mistniho utulku trochu sikanoval ted uz je to jen "ve dne party- v noci party"😃
Jeste jednou moc děkuji ze jsem mohla Chipsika adoptovat a dekuji za vsechnu tu praci a lasku co davate i ostatnim kocickam a kocicakum:)
Mejte se krasne!
Iva

Příspěvek z Facebooku