DAG (nyní Pumlíč)

🔸Ve středu odjel do nového domova kocourek Dag

▪️Dobrý den,
zasílám info ohledně Daga (nyní jménem Pumlíč) . Ve středu večer po příjezdu domu se nám asi hoďku schovával vedle postele na zemi, pak ale hlad, zvědavost a chuť se mazlit byli silnější . Ještě ten večer se najedl, byl na kočičím záchodě a až do noci chtěl hladit a mazlit. Náš jedenáctiletý kocour Tom ho zatím úspěšně ignoroval, jen si očichal všechno, kde se Pumlíček mihnul.

V noci spali kočičáci každej v jiným pokoji (starší Tom s námi v ložnici a Pumlíč v dětském pokojíčku), ráno proběhlo větší seznamování kocourů v podobě pár zasyčení ze strany Pumlíče a velké obezřetnosti ze strany Toma. Celý den se tak jako obcházeli, žádný velký kontakt, ovšem ani žádná agrese (syčení nebo vrčení). Pumlíček by se nejradši celý den jen mazlil nebo jedl (jí krásně).

V noci na dnešek už kočičáci spali oba s námi v ložnici a dneska už jsou schopni být na jednom křesle společně (viz.aktuální fotka a video). Snad nepřijde krizovka a zvládnou to spolu. Pumlíč je neskutečnej mazel, strašně rád si hraje a je naprosto dokonalej.

Na závěr bychom Vám chtěli vyjádřit obdiv nad tím, jak se o kočičky u Vás staráte a hlavně poděkovat za našeho skvělýho Pumlíče.

Mějte se krásně a děkujeme.

Martina, Michal a MatýsekPříspěvek z Facebooku