‼️DALŠÍCH PÁR ZPRÁV ZE SLUNÍČKA‼️

🔶Rezavá kočička Moranka je pěkné kvítko. Dojedla antibiotika, nabrala na váze, už má přes dvě kila, je hodně aktivní, lítá, se vším si hraje, ráda se hladí, ale vyloženě pro pomazlení si nepřijde a chovat se též nechce. Čeká jí ještě kastrace a očkování.

🔶Mourovatobílá kočičk Šárinka je téměř připravená do nového domova. Je úžasná, mazlivá, nejraději by byla jedináčkem. Maličko jí zlobí rána po kastraci.

🔶Černá kočička Marioretka je nás pořád bojí. Potřebovala by domov s ještě další kočičí kamarádkou. Je moc hezká, hravá, zdravá. Není ještě všechno ztraceno, určitě si dá Marioretka říct ohledně lidského dotyku a nakonec se bude i ráda mazlit.

🔶Kocourek Ledo dojedl dlouhodobá antibiotika, vypadá to, že snad na chrčení zabraly. Je hodně mazlivý, pracovitý, závislý na člověku. Je již zamluven, po očkování pojede do nového domova.

🔶Kocourek Šmudla absolvoval nedávno vyndání diabolky, která se nacházela v nosánku za kostí. Bohužel však diabolka nebyla příčinou krvavé, hnisavé rýmy, která Šmudlu sužuje. Prská prostě dále.

🔶Naše Blondýna je náhodou úžasná kočka. Miluje však nejvíce mě a k ostatním lidem je rezervovaná, bojí se jich, křičí, když chtějí na ní sáhnout. Bylo by moc fajn pokud by našla domov. Na nové páníčky si určitě brzy zvykne a bude moc milovat. Nehodí se k dětem a do rušné rodiny a ideálně by měla být jedináčkem. Další kočičku si nepustí k tělu, bude jí zastrašovat, leká se každého většího pohybu, je prostě hluchá.Příspěvek z Facebooku