DLOUHÝ A KRÁSNÝ POZDRAV OD KOCOURKA BRUNCVÍKA 😺 💕

▪️Dobrý den!
Uvědomila jsem si, že jsem se Vám strašně dlouho neozvala s pozdravem od Brunvíka!……. No, a opravdu se dobře má. Mám pocit, že je snad ještě ukecanější než dřív. Dá se s ním krásně diskutovat o nesmrtelnosti chrousta. Je to šílený mazel, kdykoli sedím na gauči, přijde, poťape mě a zalehne mě. A mému příteli pravidelně skáče na záda, kdykoli se po příchodu sehne a chce si zout boty, má kocoura na hřbetu (viz. foto). Tak ho musím sundavat, aby se přítel vůbec mohl narovnat.
Jinak vše při starém, stále mi Brunvík pomáhá se studiem (už je chytřejší než já), miluje kreslené pohádky v televizi, večerní stíny, které honí po zdech i po posteli, rád sleduje holuby hřivnáče, kteří nám hnízdí ve výši oken a taky dovádí s Pižmísem. Také rád lehává na našem internetovém routeru. Pak se někdy divíme, že ten internet nejde, asi je ucpaný chlupy! ) Posílám fotky a díky za něj!
(jelikož Bruncvík nemá zoubky, občas jsem šťastná za to, že mě v zápalu hry kousne. Je to takové roztomilé a vtipné, když mě stiskne jen těmi dásničkami. A na jednu stranu jsem někdy i ráda, že ty zoubky nemá, protože se umí pěkně prát s Pižmískem, kolikrát si ji nejdřív olíže a pak ji zakousne)
No je to sranda. A máme ho fakt rádi, bez něj by tu doma byla fakt nuda!
Mějte se krásně a přeji hodně štěstí Vašim kočičkám!
Vivi + Bruncvík


Příspěvek z Facebooku