IZZY A FRED

🔸Dva kočičí krasavci posílají moc pozdravů do Sluníčka

▪️Dobrý den, je to už chvilka co jsme se s braskou neozvali tak jsme dneska donutily mámy něco napsat abyste o nas neměli strach.
Máme se baaajo, venku je zima, ale nám to vůbec nevadí protože jsme pěkně v teple. Jen někdy když Fred slyší otevření okna, utíká k cerstvemu vzduchu, je rád když se může projít v okne jak manekýn 😀 Něco o bráchovi, je to sycak, ale mám ho ráda. Někdy si hrajeme a rádi, ale když už nechci tak mu to musím dostatečně a rázně říct, jinak to nepochopí je to trouba 😀 jinak je zdraví a už se i trochu uklidnil a neútočí na mámy a pak jsou všichni happy .
Já, co bych o sobě řekla já? Byla jsem teď zase nemocná a blinkala jsem, ale už jsem zdravá. Byly jsme u pana doktora, dostala jsem pár pichlavych injekci s medicínkou a pomohlo to. Musím říct že se o nás fakt pěkně starají. A navíc nám udělali předčasné vánoce když nám udělali horolezeckou stěnu ať se máme kam schovat. Je to super, dívat se na ně z výšky a vědět že na nás nemůžou 😀 prostě je vše super. Nic nám nechybí a už se těšíme na Vánoce.
Tak se mějte krásně a zase někdy. Ještě donutím mámu poslat nějaké fotky 🙂 zdraví Vás Izzy a Fred 🙂


Příspěvek z Facebooku