‼️JEŠTĚ PÁR DNÍ JE MOŽNOST PODPOŘIT PROJEKT🥰
‼️I SLUNÍČKO JE ÚČASTNÍKEM❣️

Paní Marta Kubišová 🙏 Neskutečně statečná a noblesní dáma. Její modlitba pro Martu se stala symbolem odporu českého národa proti vpádu vojsk Varšavské smlouvy do komunistického Československa.

Na začátku devadesátých let byl katastrofální stav tehdy ještě československé ochrany zvířat. Ta v podstatě neexistovala – až na nějaký ten ojedinělý a beznadějně přeplněný útulek. V tomto období se Marta Kubišová poprvé setkala se spisovatelem a scenáristou Jiřím Šebánkem a vznikl nápad na televizní pořad „Chcete mě?“, který se vysílá od roku 1992. Paní Kubišové a tvůrcům pořadu se podařilo něco nového, ukázali lidem, že zvířata z útulků si zaslouží šanci najít druhý domov a že se jedná o věrné parťáky a ne o zákeřné psy.

Paní Kubišová měla být i v našem videu, moc si to přála a pro nás byla číslo 1 na seznamu. Bohužel jsme natáčeli v období, kdy se doporučovalo být doma a rozhodli jsme, že budeme postupovat rozumně a nechtěli ji ohrozit. Voláme si a paní Martu náš projekt moc zajímá 😊. Líbí se jí, že sbírka je na neměstské spolky. V sobotu jsme se potkali osobně, když předávala vodícího psa za organizaci Helppes a udělali foto. Mám vyřídit přání, abychom zachovali přízeň všem těmto neziskovým zařízením, zůstali jim nablízku a pomáhali jim v jejich nelehké existenci! Podpořte prosím sbírku ➡️www.denzvirat.cz

Příspěvek z Facebooku