JMENUJI SE CALAMITY
A víte proč? Že prej udělám kalamitu na účtu Sluníčka. O tom teda nic nevím Ale nakonec, je to docela hezký jméno, co říkáte Ale to si z vás jen tak dělám srandičky ve slabý chvilce. Jinak to zrovna srandička není Vrátila jsem se totiž do života už z pěkné výšky. Usínala jsem a z dálky byl slyšet tenký hlásek…“Jen pojď kočičko, já jsem Velká Kočka a postarám se o tebe…nedovolím, aby tě něco bolelo.“ A ono mě bolelo a bolí pořád. Ale už mi není zima, co se o mě postaraly ty dvě člověčí holky. Myslím si, že mi zachránily život, když už jsem byla na cestě za Duhový most, tak nějak na poslední chvíli.
A jak to teda se mnou vypadá…no, nic moc sláva, ale snažím se. I paní doktorka se snaží. V tlapině mám hadičku, abych neměla tak velikou bolest, jinou hadičkou dostávám i papat přímo do bříška, ležím na klinice v boxu a jsem ráda, že jsem. Tlaminu mám sice vyspravenou, i kus drátu mi tam dali, ale pořád to moc bolí, papat nejde. A dokud to nepůjde, abych si zobla z mističky sama, musím zůstat v nemocnici. Ani mi to moc nevadí, krom bolavý tlaminy také nevidím, mám otok mozku. Tak jsem tady hezky v bezpečí. Zatím se neví, ale jak se budu uzdravovat, tak možná vidět zase budu. Ale i kdybych neviděla, my kočičky jsme tak šikovný, že se naučíme rychle žít i bez zraku. To koukáte, co? Vám lidem by to trvalo určo sakra dlouho Nejhorší je, že s tou bolavou pusinou si nedokážu umejvat kožíšek. Vypadám jako nějaká coura umolousaná, fuj tajbl Co nadělám když to nejde, neudělám nic Na zachůdek si ale dojdu, to zas jo. Tak úplnej čuník nejsem. A jsem moc ráda, že nemám žádný vnitřní zranění…říkala paní doktorka, že to asi nebylo tím pádem auto, co mi udělalo tu velikou bolest. Že nejspíš zlý člověk. A z toho je mi moc smutno, mám lidi ráda, i teď, celá bolavá, se ráda nechám pohladit. TAK PROČ NÁM LIDI UBLIŽUJÍ ???

Chtěla bych vás lidičkové poprosit…nepomohli byste tý naší tetě Míle se zaplacením toho štupování mojí tlaminy a s luxusním ubytováním tady v tom wellness hotelu? Aby nade mnou pořád nebědovala, že udělám tu kalamitu na účtu. Sice moc nevím, co tím myslí, ale nějak tak to asi bude…když to říká Mám vás lidi ráda…držte mi palce, moc to potřebuji
DĚKUJEME ZA KAŽDOU KAČKU VE PROSPĚCH KOČIČKY CALAMITY, bez vás bychom nemohli zachraňovat.
Číslo účtu 2500438542/2010, do poznámky CALAMITYPříspěvek z Facebooku