‼️💥 KOČIČÍ 🐈‍⬛ VALENTÝNSKÁ UMISŤOVÁCÍ VÝSTAVA 💥‼️

Již posedmé, 12. února 2022 v Kulturním centru Plechárna (Bryxova 1002/120) , na sídlišti Černý most (proběhne sraz stovky ! ! kočičích bezdomovců, z mnoha spolků a zařízení zabývajících se jejich záchranou, kteří se rozhodli změnit svůj nuzný život a najít konečně svoje DOMA.

Srdečně vítáni jsou samozřejmě nejen zájemci o nového člena rodiny ale i ti návštěvníci, kteří si chtějí o zvířatech popovídat, poradit se, nebo se jen podívat., případně podpořit činnost spolků nákupem v charitativních kramcích nebo darem ve formě krmiva, konzerv. Třeba právě pro kočičí bezdomovce v různých lokalitách o které se členové spolků a dobrovolnictví starají a pečují.

Svou packu Vám budou nabízet od 10 do 17 hodin. V prostorách výstavy se můžete také poradit s naším veterinárním týmem o nejrůznějších zdravotních, či povahových specificích Vašich miláčků.

Nebude chybět ani bohaté benefiční tržiště.

💥Spolky které se umisťovácí výstavy se svými svěřenci zúčastní :
Kočičí domov Sluníčko, z.s.
Hoštecké kočky, z.s.
Projekt Hope z.s. – Depozitum u Šimona
Srdcem pro kočky, z.s.
Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi z.s. – kočičí útulek
Azyl Tylda z.s.
CATKY PRAHA
Tlapky Mochov
Šance pro kočku z. s.
SOS zvířata v nouzi KV
DEVĚT ŽIVOTŮ
Pozor kočka
Spolek na ochranu zvířat Dobříšsko, z.s.

💥Proběhne také předání finančních prostředků ze sbírky KOČKO – RVÁČI, kdy se díky platformě Znesnáze21 vybralo ve prospěch 12+1 spolků, které pečují u zraněné, zatoulané a bezprizorní kočky z celé ČR ÚŽASNÝCH 26o . 000,- Kč ‼️ (více info o sbírce v odkazu)

https://www.znesnaze21.cz/sbirka/kockorvaci

💥 Prosíme také o co sdílení na sociálních sítích, Vašich instagramech , řekněte o výstavě kolegům, rodině.
💥 Čím více návštěvníků – tím více nových domovů a tím více prodaných výrobků v charitativních krámcich (finance putují přímo do spolků na péči o nalezená a zraněná zvířata).

Příspěvek z Facebooku