KOČIČKA VOIN-VENDULKA Z DEPOZITA U MARKÉTY

🔸Hned na úvod bychom měli říct, že Voin dostala druhé jméno a sice Vendulka. Je to teď tedy Vendulka bojovnice. 😺

▪️ Vendulka byla přijata do vykrmovacího depozita u Markéty, kde se daří koťátka častěji a pod dohledem krmit a hlavně intenzivně léčit. Depozitem mimo jiných prošli hubeňouři Jaroušek, Anuška, Proužek a Melanie a dnes jsou z nich kusani! Vendulka to jistě zvládne také!
▪️ Více, jak týden se Vendulka trápila ohromnou rýmou a ucpaným nosánkem. Necítila tedy potravu a tak tedy sama nejedla. Krmení stříkačkou ji drželo při životě, ale nenabrala tak ani gram. Po velmi intenzivní péči se Vendy v úterý konečně nosánek uvolnil a ona začala pomalu jíst sama. Dnes se nemůže dojíst.
▪️Vendulka je velká zvědavka průzkumnice, neustále od jídla odbíhá a vydává se na výpravy bytem. Po jednom kolečku se vrátí a s velkou slávou a chutí jídlo znovu objeví! Je s ní velká legrace. Neustále by řádila a ráda by si pohrála i s místními kocoury Vincentem a Jardou, ale Vincent by ji stále jen olizoval a vychovával a Jarda se jí bojí, takže se musela zatím spokojit s myškou a rukama dvounožců.
▪️ Oči Vendulky, byly v katastrofálním stavu. Naštěstí se nám je daří léčit. Levé oko je na tom lépe a snad bude bez následku, pravé oko se také lepší, ale na závěry je stále brzy, Na veterině nás chválili. Poškození na něm však nějaké zůstane. Vendulku to ale nijak nelimituje, je jí všude plno. 🤩

Příspěvek z Facebooku