‼️KOČIČKY PLAŠANDA, JINDŘIŠKA A ANEŽKA‼️🔶

🔶Kočička Plašanda od holobytů je ve Sluníčku již tři týdny, byla i hospitalizovaná. Hodnoty a vyšetření bylo téměř bez nálezu, kočička však dobrá není. Je hubená, má pořád ušmudlanou pusinku, trochu se jí třese hlavička. Rozhodně to není na vrácení do lokality, i když se Plašandě u nás vůbec nelíbí, seká kolem sebe. Kastrovaná byla Sluníčkem již před pěti lety, její věk neznáme. Nevypadá to, že by se její zdravotní stav mohl zlepšit, kočička zůstane u nás do koncem svého života.

🔶Kočička Jindřiška změnila své zvyky a chce být venku z klece, což je velká změna za uplynulých hodně měsíců. Není to však tím, že by se její zdravotní stav zlepšoval, že by ji bylo lépe. Jindřiška nevypadá dobře, horší je jí očička, je celá průsvitná, avšak nezhubla.

🔶Černá, dlouhosrstá tříletá kočička Anežka nechtěla jíst. Byla celá vyšetřena na veterinární klinika, měla zahuštěnou krev a zduřelé uzliny. Léčby antibiotiky a infuze její stav zlepšily a Anežka opět baští. Dnes ještě infuzi dostala. Tak snad to bude dobré.
Příspěvek z Facebooku