‼️KOCOUREK FILDÍČEK SE VRÁTIL DO SLUNÍČKA‼️

🔶Dva a půl roku měl Fildíček domov. Včera večer byl rodinných důvodů vrácen.
Je strašně vyděšený, zatím skoro nic nesnědl. Fildíček je handicapovaný, obě očička má hodně postižená. Přišel k nám jako malé kotě s ošklivou zlomeninou nožičky, která musela být operována a s poškozeným zrakem, byl týraný dětmi přímo na náměstí v Teplicích.
Akutně potřebuje láskyplný domov❗️

🔶A zde je informace o Fildíčkovi, když byl ve Sluníčku:

🔹Bílorezavý kocourek, kterého jsme přijali zhruba dvouměsíčního a jeho život už byl od začátku jen jedno veliké trápení. Měl už týden starou zlomeninu stehenní kosti a hodně nemocná očička. Jedno očičko už bylo vyteklé díky neléčeným virům a bakteriím. Zachránila ho paní, která šla okolo romských děti, kteří si s kotětem hrály – kopaly do něho a házely si s ním, dospělí přihlíželi. S incidentem jim ho prostě sebrala.

Operace nožičky proběhla hladce, operoval ho velmi šikovný chirung. Z důvodu maličkého průměru kosti, se nožička musela sešroubovat od patičky a Filda ji nebude mít moc hybnou, bude trochu kulhat. Horší je však pravé očičko, kde to vypadalo, že se zachrání, dělá se tam i přes léčbu vřed. Levé očičko je vyteklé. Takže se může stát, že Filda bude slepý. Máme už i výsledky stěrů z očiček, kde se nic zásadního nenašlo. K poškození očiček došlo neléčenou rýmou. Rýma u kočiček není jen tak, je to velice nebezpečná nemoc a je nutné ji ihned léčit!!!!!

Kocourek je veliký mazlík, pohybu ruky se ale ještě hodně bojí a není se čemu divit, po tom, co zažil. Nemůže se stále dojíst. Je velice šikovný, chodí krásně na záchůdek.Příspěvek z Facebooku