KRÁSNÝ♥️ PŘÍBĚH 😻 Z DOMOVA OD MAREČKA 🐈 TEĎ UŽ RONA /RONÍKA /RONALDA ☀️🎄

Dobrý den do Sluníčka,
zdraví vás Mareček z nového domova.
V první řadě vám chceme sdělit, že jsme se rozhodli říkat mu Ron/Roník/Ronald. Stejně nám reaguje jen na jídlo nebo hračku. Zamiloval se nám tu do křiklavě oranžové kuličky. Nosí ji po bytě v tlamičce jako pejsek.
Soužití s Charliem budeme muset ještě dopilovat, ale vypadá to hodně nadějně. Roník se z přepravky vyhrnul jak velká voda, takže z něj byl Charlie trošku nervózní. Ze začátku na sebe kluci pěkně syčeli, včera se nám dokonce skoro porvali, ale oba se zlepšují a věříme, že to zvládnou. Dneska byla opravdu zábava je pozorovat, honili se tady z jedné strany bytu na druhou. Ani nevím, kdo koho víc provokuje. Teď oba spinkají. Dokonce chvilku leželi i pár centimetrů od sebe. Roník si pro sebe už včera zabral škrabadlo a spí na něm. Jsme rádi, protože tu konečně nestojí zbytečně, Charlie na něm ležet nemůže, je moc velký a těžký Budeme pořizovat velké a stabilní, aby na něm mohli být oba.
Roník je jinak pěkný ďábel, torpédo, pěkně nás lakoval, když jsme byli u vás. Vánoční stromeček jsme už včera museli přestěhovat a zavřít do pokoje pro hosty, protože si z něj dělal prolézačku. Stejně tak jsem musela přestěhovat velikou pokojovku, chtěl ji sníst. Skáče všude, kde se dostane. Je to prostě hrozný Všudybyl. Nejklidnější je když kouká z okna nebo na balkoně na vyhlídkové věži pozoruje okolí. Ale i když je to blázen, člověk mu to musí odpustit, protože oba večery se s námi nahrnul do postele a celou noc spal s námi. Na to u Charlieho nejsme zvyklí, ten s námi spí jednou za čas a nikdy se nemazlí sám od sebe.
Děkujeme vám, že jste nám tohohle malého truhlíka svěřili. Přikládáme nějaké fotky, které se nám povedlo vyfotit. 'Válecí' fotky z gauče jsou focené včera a dnes, takový rozdíl v bezpečné vzdálenosti jsme zaznamenali
Krásné Vánoce do Sluníčka přeje celá rodinka
Jirka, Anička, Charlie a Ron
Příspěvek z Facebooku