LÍZINKA u nás kočička ZULEJKA ♥️🐱☀️

… nam poslala krásné povídání. Tedy její maminka ho napsala a poslala 😃

Dobrý den,
zítra zkusím poslat nějaké fotky. Na všech je rozmazaná . Myslela jsem si, že mě po návštěvě veteriny nebude mít ráda a že opět zaleze, ale je to dobré . Jediná starost po příchodu od pana doktora byla, zda jako už bude něco v té mističce?
Trochu nás "zklamalo", že naše sluníčko neatakovalo vánoční stromek, který jsme pro jistotu vybavili plastovými ozdobami a vyvázali ke stropu. Spodní ozdobičky byly zábavné, sem tam stržené, ale stromolezectví nás nechytlo. Máme nové škrabátko, které se Lízince moc líbí. Mimo peříček je nejlepší hračkou látková rohožka sloužící jako skateboard. Rozběhnout, skočit, jet!
Není radno vytáhnout v noci koláč z trouby a myslet si, že do rána vychladne a kočka to přece nežere. Před Vánoci jsem ráno koukala na poměrně významnou díru v biskupském chlebíčku . Vzpomněla jsem si, jak se nám kdysi opil kocour, který přes noc snědl punčové řezy.
Pan doktor se jen obává, že má Lízinka herpesvirózu. Uzliny má pořád, má trochu zduřelé dásně, trochu jí slzí očičko a pšíká stále. Tak uvidíme.
Každopádně mazlík to je a máme z ní radost .
MFPříspěvek z Facebooku