LOLA A DUŠINKA ❤️ A JEJICH VÁNOCE 🤩🎄

Dobrý večer Mílo,
omlouvám se za odmlku, měli jsme divoký listopad a prosinec. Jak Vám již říkal můj přítel, přestěhovali jsme se na Prosek, do ulice Pískovcová a vypadá to, že koťatům to pomohlo. Ale možná taky i to, že jsem Lole nasadila homeopatika a už je to víc jak týden, co nekýchá.

Holky mají výhled na Prahu a náležitě si ho užívají, teď mají i vánoční stromek, z krabic prolézačky a chovací a drbací ruce.

Přítel nekočkař má Dušinku v podstatě každý večer na klíně, u nikoho jiného ta potvora neusne. Přede vlastně jen u něj. A taky se pěkně vybaštila, má skoro 3kg a slušný pupík. Je to taková čertice, ráda se pere a hned se nadchne pro blbosti. Je sice zvědavá, ale taky hodně bázlivá, na nové věci si zvyká pomaleji.

Lola je drobná, pořád nedobaštila ty své antibiotikové kůry a kdyby se namočila, tak je jak žížala. Jen přes ty chlupy to člověk nepozná. Ono, drobná, asi od 20dkg méně než Dušinka,takže žádná trága. Ale má tu výhodu, že díky své lehkosti se jí moc dobře skáče, žádný pupek jí netáhne k zemi. Než začne dovádět, tak se pořádně rozmyslí, ale je odvážnější, nové situace zvládá s přehledem, s takovým vnitřním klidem.
Jsou to skvělé kamarádky, opravdu ideální dvojka a nuda s nima nehrozí.
Přeji Vám klidné svátky a hodně umístěných koček.
Zuzka

Příspěvek z Facebooku