MIKEŠEK 🐱 A JEHO 2 ROKY DOMA ❣️

Zdravíme do Sluníčka a přejeme krásnou únorovou sobotu!

17.2. to bude rok,co jsme si od Vás odvezli největšího mazlika,parťáka, lásku a poklad ❤️ nemůžu vyjádřit jak moc Vám děkujeme a jak si vážíme toho,co děláte. Sleduju kazdicky příběh a doufám,ze najdou takový domov,jako má Mikeš.

Mikeška jsme si vzali s tím,že má rýmu, teče mu z očí a tak nějak to s nim zůstane. Je pravda,že když jsme byli v létě na jedné veterině v Litoměřicích, tak tam to viděli beznadějně,že by do něj každý dva týdny dávali injekce s antibiotiky, ale to není dlouhodobý výsledek. Zkrátka byli s námi hned hotový. Přes svátky mi přišlo, že Mikešek hodně kýchá, špatně se mu dýchá, jak měl ucpaný čumáček, hodně kašlal, chudinka měl pořád mokré oči a tak nám to nedalo,a šli jsme za paní doktorkou Matzkeovou po Mostnou horou v Litoměřicích a ta nám dala úplně jiný pohled na věc, dala nám naději, naopak říkala,ze je zbytečně házet flintu do žita,že pokud budeme dodržovat léčbu,tak to dáme pryč!

Dostali jsme prášky a kapky do očí a denní rozpis a můžu říct, že od té doby, co jsme u pani doktorky,tak Mikeš ani jednou nekýchal, nemá ucpaný nos,ani nekašle! A co se týká očí,můžete sami vidět, jak je má krásné ❤️ mám obrovskou radost! Uděláme pro nej cokoliv,jen aby mu bylo dobře! Mikešek je hrozně moc šikovný, polykání prášku zvládá na jedničku a hvězdičkou,není vůbec žádný problém! A co se týká kapání do očí, musíme být na něj dva, ale je hodný a vydrží tu chvilku. Opravdu jsem na něj pyšná, je to nás statečný kluk ❤️❤️

Posíláme pozdravy, spoustu pozitivní energie a síly všem nemocným ušáčkům!

Mikešovci 🐾

Příspěvek z Facebooku