MIMINA SE HLÁSÍ ❤️❤️❤️

Úžasné zprávy z nového domova, pořídit si 2 draky chce spoustu odvahy ale ta radost, zábava a pocit naprostého štěstí stojí za to.
TAK ČTĚTE :
Dobrý den,
promiňte, že píšeme až teď, ale cesta do Plzně nás všechny pěkně zmohla. Padli jsme do postele a spali. Bohužel ne moc dlouho.
Pralinka si celou noc užívala novou maminku a nehnula se od ní ani na krok. Vždy, když jsem se pokusila otočit nebo si lehnout jinak, už jsem jí měla opět v náručí, na břiše, na obličeji… a ještě jsem dostala pěkně vynadáno.
Bonbonek si místo nových rodičů hlavně užíval plnou mističku a gumičku, kterou našel na nočním stolku. Měl v noci trošku průjem, ale myslím, že to bude novým prostředím. Budeme toho malého uličníka hlídat.
Pamatujete, jak jste nám říkali, že nejsou moc velcí jedlíci? Asi si to rozmysleli, nebo jim u nás nějak začalo chutnat, protože baští jak šílení a když nemají jídlo v misce, křičí, jako bychom je tu týrali. Když nám takhle začali hulákat ve 4 ráno, myslela jsem, že se jim něco stalo a vylítla jsem z postele, jako šílená. Ale ne, oni jen zase měli hlad. Příště musím být na noc lépe připravená 😃
Celkově si u nás opravdu rychle zvykli. Jen co prošmejdili byt, šli poslušně na záchod a hned šplhat po nábytku. Jinak si oba moc oblíbili škrabadlo a společně se choulí v domečku. Tedy, jen když se nám zrovna nerozvalují v posteli. Naivně jsme si mysleli, jak budou mít radost z připravených pelíšků snad všude, kde se dali dát, ale hned se nám nakvartýrovali do postele. Doufám, že až vyrostou, nebudou to velcí obři, jinak budeme muset pořídit snad ještě věší postel.
Společně už stihli zamordovat dva pavouky, kteří se skrývali kdo ví kde. Konečně máme doma někoho, kdo když je vidí tak neječí, ale dá jim pořádně co proto. 😃
I když jsme se trochu báli, jak budeme dva uličníky zvládat, zatím musíme říct, že až na rušení našeho nočního klidu jsou to zlatíčka! Jsme moc rádi, že jsme si je vzali společně, protože jsme si všimli, jak jeden druhého pořád kontrolují, opečovávají a taky terorizují. A to bychom jim přeci nemohli odepřít.
Posíláme vám do útulku pár fotek a spoustu pozdravů!
Káťa a Jiří, maminka a tatínek Pralinky a Bonbonka

Příspěvek z Facebooku