MOUREK TO MĚL ZE ZAČÁTKU FAKT TĚŽKÝ, 😐, NĚKOLIK NEPOVEDENYCH ADOPCÍ

🔸 Mourek vždy čůral kde se dalo a kdy jen to šlo. Stále jsme nemohli přijít na důvod, už jsme vyzkoušeli co šlo a samozřejmě se díky tomu z adopce vždy vracel.
Až s jeho poslední rodinou dostal šanci, kterou využil. Zkoušeli a společně jsme vymýšleli co jsme ještě nezkusili nebo nezmenili. Hledali řešení…… Povedlo se ❤️.
Díky trpělivosti a lásce pana Standy a jeho přítele se podařilo překročit rubikon a Mourek je teď úžasný parťák i když někdy svůj.
Moc Vám děkujeme ❣️

Dobrý den přejeme!
Sedmiletej Mourek je u nás dneska dva měsíce. Má definitivní doma. Furt se občas bojí, většinou je línej, ale pak se zničehonic honí půl hodiny za hračkou. Někdy, jak tak líně leží vedle nás, když se díváme na televizi, se najednou pootočí tak, aby dosáhl do misky s brambůrkama, ale zatím jsme byli vždy rychlejší. Nebo když leží líně na židli u stolu a chystá se snídaně, je schopen bleskurychle nenápadně ukrást ze stolu párek. Je naprosto závislej na drbání, ale když se mu sáhne na břicho, kousne. Sedí na klíně, leží vedle nás, před šestou ale vstane, začne se po nás procházet a strká nám do rukou, jakože málo drbání. Pomalu začíná chtít ven, kamarádí se se sousedovic kočkama. Nepřiběhne přes půl ulice na zavolání jako Eliška, ale každej jsme ňákej. Máme ho rádi. A on má asi rád nás.
Někdy samozřejmě srovnávám a říkám si Eliška tohle a Eliška tamto, ale pak si uvědomím, že je u nás Mourek teprve dva měsíce. Uvidíme, jaké to bude, až s námi bude dva roky. V každém případě děkujeme, je to zlatej kocour, i když maličko komplikovanej. Jsme moc rádi, že jsme vydrželi jeho počáteční výstřelky.
Psali jste, že Mourek je "ideální ke staršímu manželskému páru". Jednou jsme si uvědomili, že se mu to skoro splnilo.
Zdravíme Vás moc a přejeme hodně radosti se všemi Sluníčky.
Standa
Příspěvek z Facebooku