Nabízím vám přátelé spoustu knih za cenu časopisu. Od knížek o kočkách, přes světoznámé autory bestsellerů různých žánrů …kdo čte, vybere si Naprostá většina knih je buď nová, nebo se tak jeví…prostě TOP stav. Najdete zde např. po několika svazcích od Johna Irvinga, Robina Cooka nebo J:M. Coetzeeho. Významně je zastoupen Paulo Coelho, Clive Staples Lewis se svými Letopisy Narnie a populární, současný japonský autor, Haruki Murakami…je zde trilogie Milénium od věhlasného Stiega Larssona a mnoho dalších zajímavých a čtivých knížek. A abyste měli klid na čtení, také něco málo na hraní pro kočičky…šanta nebo kozlík, obojí je dobrý
Další nabízenou položkou jsou reprodukce Františka PONA, což je pseudonym pro Jitku Baliharovou a Oldřicha Přibíka, manžele společně tvořící obrázky koček, kterých jsou velcí milovníci.
Aukce bude ukončena 9.3.2019 ve 20.00. Poslední platný příhoz 19.59. Poté dostanou výherci ode mne soukr. zprávu s výzvou k platbě a dohodneme se na dodání. Věci by neměly z větší části přesáhnout parametry dop. dopisu, takže se nás ještě v této aukci nedotkne nechutné vylepšení České pošty.
Výtěžek aukce půjde na pomoc nekončícím kastracím ve Sluníčku, nahlédněte.
Děkuji všem za každý příhoz i za sdílení

Příspěvek z Facebooku