‼️NAŠE PŘÍZNIVKYNĚ HANKA SE UJALA KOČIČÍ RODINKY A NYNÍ JÍ POMÁHÁME NAJÍT PRO KOČIČKY DOMOV❤️
PROSÍME O SDÍLENÍ‼️

"Kontakt na paní Hanku je 603 801 404"

🔶Jedná se o tříbarevnou maminku Piškotku a její dvě dvouměsíční holčičky – černou Bublinku a želvovinovou Rozárku.
🔶Bližší charakteristika kočiček zde:
◾️Bublinka – 2 měsíce
Černá kočičí holčička, která byla nalezena, v opuštěném domě na Praze 4, se svými třemi sestřičkami a maminkou. Je to ještě malé prtě, které vyžaduje blízkost buď své maminky nebo člověka. Lidí se vůbec nebojí, ráda vedle nich usíná. Je to taková něžná hravá kočička, co bude mít na 90% krásná zelená očička (po mamince).
Jestli někdo touží po kočičce, která se bude ráda mazlit a zřejmě s člověkem spát i v posteli, tak tou kočičkou je určitě Bublinka.
Momentálně se nachází v dočasné péči u paní Hanky na Praze 4, a hledá, kam by se uchýlila, jaké dobré duši by mohla dělat společnost. A kdyby to šlo i s její sestřičkou, byla by tou nejšťastnější kočičkou pod kočičím sluncem.
Kontakt na paní Hanku je 603 801 404.

◾️Rozárka – 2 měsíce
Nádherná želvovinová kočička. Když byla, společně se svou maminkou a třemi sestřičkami, nalezena v opuštěném domě na Praze 4, byla ze všech tou nejmenší Jestli je něčím výjimečná, tak tou svou naprosto dokonalou nemotorností, která z ní dělá to nejsladší a nejroztomilejší stvoření. Teď už je to samostatná kočička, která objevuje svět všemožnými hrami. Stejně jako její maminka má velmi zajímavý podlouhlý nosánek a pokud bude mít, stejně jako maminka, tak krásně zelené oči, tak z ní vyroste naprosto nevšední kočičí dáma.
Momentálně se nachází v dočasné péči u paní Hanky na Praze 4, a hledá, kam by se uchýlila, jaké dobré duši by mohla dělat společnost. A kdyby to šlo i s její maminkou nebo sestřičkou, byla by tou nejšťastnější kočičkou pod kočičím sluncem.
Kontakt na paní Hanku je 603 801 404.

◾️Piškotka – 10 měsíců
Tříbarevná kočička s exotickým kukučem. Byla nalezena, společně s jejími 4 kočičími holčičkami, v opuštěném domě na Praze 4. Naprosto vyhublá, s teplotou a průjmem. Tak jí paní veterinářka nasadila anbitiotika a do týdne bylo po průjmu i teplotě. Nicméně i přesto se o svá koťátka starala tak perfektně, že ta jsou naprosto v pořádku. zdravá a připravená dobývat svět i lidská srdce. Piškotka je sama v podstatě ještě kotě, nemá ani rok. Je ještě pohublá (po kojení), ale chutí k jídlu, kterou má velikou, z ní bude za chvíli krásně rostlá kočičí dáma. Svou dočasnou paničku si neustále hlídá, otírá se o ni a je vděčná za vše. A kdybyste slyšeli to vrnění, není větší terapie než ten úžasný zvuk, který Piškotka vydává.
Kdo by si chtěl do života pustit trochu něžné lásky, vděku a štěstí, tak je to právě Piškotka, která to vše splňuje.
Momentálně se nachází v dočasné péči u paní Hanky na Praze 4, a čeká až si ji někdo přivede domů, který se tak stane i jejím domovem.
Kontakt na paní Hanku je 603 801 404.

















Příspěvek z Facebooku