💗Naše zlatíčko, kocourek Flipper se má báječně. Má totiž osobního taxikáře Michala, který ho vozí na kliniku a zpět. A jak je kocourek na tom zdravotně? Přečtěte si pod příspěvkem…má šanci💗

VČERA VEČER SE Z úspěšně 🏥 OPERACE VRÁTIL FLIPPER 😻
▪️ byla fakt extrémně náročná ‼️ a stala fakt ranec 💰 (má v sobě hromadu drahýho kovu 😉), ale FLIPPER bude „zase skákat přes kaluže“, pokud bude chtít. Osobně si myslím že tenhle povaleč a milovník už z gauče nebo postele nesleze 😀.

▪️zranění bylo nakonec vyhodnoceno jako starší, chudak s nadvakrát polamanou a rozštipanou kostí žil prý měsíc určitě. Na klinice mu museli dovnitř voperovat speciální destičku, která kosti zpevnila a vše sešroubovat řadou šroubů. Dovedete si to představit v tak malé nožičce ⁉️ Pán doktor na www.vetmar.cz je v tomhle ale vyhlášený profik.
▪️Jelikož ho na klinice týrali hlady, musel se Flipper hned dojíst 😻. Límec a hlavně minimální pohyb – náplň na pár příštích týdnů. Ten minimální pohyb to pro něj nebude problém 😉, válet to on se umí , ale límec mu vadí.
▪️ Více o FLIPPEROVI najdete na www.kocicidomovslunicko.cz nebo na Kočičí domov Sluníčko, z.s.. Tam mu na operaci a všem ostatním 🐈‍⬛🐈🐈‍⬛🐈🐈‍⬛🐈 také můžete přispět 🙏.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1801741449990450&id=118247538339858

videovideo

Příspěvek z Facebooku