PÁR ZPRÁV O NĚKTERÝCH Z NAŠICH KOČIČEK

🟠OPEROVANÁ NOŽIČKA KOCOURKA FLIPPERA JE V POŘÁDKU, KOCOUREK SI VEDE STATEČNĚ. SOUŽITÍ S BENGÁLKEM V JEDNÉ MÍSTNOSTI NENÍ PRO NĚHO IDEÁLNÍ, BENGÁLEK HO PRONÁSLEDUJE, ALE FLIPPER TO "NĚJAK" ZVLÁDÁ. JE TO SPRÁVŇÁCKÝ KOCOUREK, HRDINA.

🟠KOŤÁTKO ČUKOTKA, KTERÉ NEVYŠEL NOVÝ DOMOV JE STÁLE ZARAŽENÁ, NEROZVESELÍ JI ANI KAMARÁDKA ELEKTRA.

🟠REZAVOBÍLÝ KOCOUREK PILNÍČEK PO AUTONEHODĚ POŘÁD ČEKÁ NA NOVÝ DOMOV. JE TO TAKOVÝ VELEMAZLIVÝ A NENASYTNÝ KOCOUREK. NECHCE OPUSTIT KLEC, HODNĚ SE BOJÍ KOCOURKA BENGÁLKA, KTERÝ CHCE MÍT CELOU MÍSTNOST JE PRO SEBE. TOLIK BY BENGÁLEK POTŘEBOVAL DOMOV JEN PRO SEBE.

🟠BÍLOMODRÁ KOČIČKA ŠLAPINKA BY TÉŽ POTŘEBOVALA DOMOV, KDE BY SE JÍ POŘÁDNĚ VĚNOVALI A NABYLA VÍCE DŮVĚRY K LIDEM. MOC BY SI TO ZASLOUŽILA. UŽ MÁ ZA SEBOU I KASTRACI.

🟠MALÉ VITANCE S POŠKOZENÝMI OČIČKY SE DAŘÍ DOBŘE. OČIČKO, KTERÉ SI PŘEDČASNĚ ROZŠILA SAMA SE LEPŠÍ, UŽ SI I HRAJE, TAKŽE NA OČIČKO TROŠINKU VIDÍ. DRUHÉ OČIČKO JE STÁLE ZAŠITO, DOUFEJME, ŽE TO SE UZDRAVÍ O NĚCO VÍCE NEŽ DRUHÉ.

🟠ČERNÝ KOCOUREK BUDYNĚK JE U NÁS TROCHU NESVŮJ, MÁ RESPEKT Z OSTATNÍCH KOČIČEK. MOHL BY SI HRÁT S VITANKOU, ALE TA HO ODMÍTÁ A JEN PŘI JEHO POKUSU O SPOLEČNOU HRU NA NĚHO HRŮZOSTRAŠNĚ SYČÍ. NENÍ SE ČEMU DIVIT, KDYŽ TAK MÁLO VIDÍ.

🟠POSLEDNÍ FOTKA ZNÁZORŇUJE NAŠE PLAŠÁNKY NA JEDNÉ "KUPĚ". MAJÍ SE VZÁJEMNĚ RÁDI, O LIDI VŠAK VŮBEC NESTOJÍ🟠
Příspěvek z Facebooku