💥SDÍLÍME PROSBU O POMOC SPOLKU "BĚHEJME S ÚTULKY💥

ZACHRAŇME SPOLEČNĚ ÚTULKY

Covidové období a zima jsou velkou pohromou pro útulky, které ztratily své příjmy a bojují o přežití. Veterinární péče o stará opuštěná zvířata je v těchto dnech mimořádně nákladná. Na spolek Běhejme a pomáhejme útulkům se v tuto dobu obrací mnoho útulků a jejich podporovatelů s prosbou o pomoc. Spolek Běhejme a pomáhejme útulkům pomáhá již sedm let útulkům v České republice. Za tu dobu pomohl 132 útulkům částkou 3.703.000 Kč. Hlavní činností spolku jsou jednorázové charitativní akce Běh pro útulky a celorepubliková sbírka DEN ZVÍŘAT.

Proto spolek přispěchal s tímto nápadem, jak rychle pomoct. Chce požádat lidi o pravidelnou společnou pomoc po celý rok. Založil se transparentní účet 2601932726/2010 a karetní platební brána na www.darujme.cz/projekt/1204292 (je i na domovské stránce spolku behproutulky.cz), kde si lidé mohou nastavit svůj měsíční příspěvek útulkům. Spolek pak každý měsíc bude pomáhat tam, kde se útulkům financím nedostává.

Zakladatel spolku Běhejme a pomáhejme útulkům Petr Sokolík říká: „Naším cílem je každý měsíc pomoct zvířatům v České republice právě tam, kde pomoc bude nejvíce potřeba. Díky pravidelné pomoci pomůžeme útulkům z nejhoršího a nenecháme je padnout.“

Budeme moc rádi, pokud i vy se do akce zapojíte a budete ji SDÍLET. Děkujeme,

Příspěvek z Facebooku