‼SLUNÍČKOVÁ MALIČKÁ HOLČIČKA, KTERÁ SE NARODILA BEZ KONEČNÍKU, DOSTALA JMÉNO VAFLIČKA. PO DNEŠNÍM VYŠETŘENÍ NA PRAŽSKÉ KLINICE NUSLE JE VELKÁ NADĚJE NA JEJÍ UZDRAVENÍ. BUDE PROVEDENA OPERACE, PŘI KTERÉ PAN DOKTOR VYTVOŘÍ PLASTIKU KONEČNÍKU.
VAFLIČKA BYLA VČERA PŘI PŘIJETÍ DO SLUNÍČKA VELMI BOLESTIVÁ, NEMOHLA SE VYPRÁZDNIT. NA KLINICE BYLA JEJÍ STŘEVA UVOLNĚNA, VYČIŠTĚNA OD STOLICE, ULEVILO SE JÍ.
V ČR BYLY ÚSPĚŠNĚ NEDÁVNO ODOPEROVÁNY DVĚ KOŤÁTKA, TÉŽ Z ÚTULKU – KNEDLIČKA A VLNKA. JEDINÉ, CO HRAJE V NEPROSPĚCH NAŠÍ VAFLIČKY JE DLE VETERINÁŘŮ NÍZKÝ VĚK A VÁHA, NAVÍC BYLA HODNĚ ZABLEŠENÁ. NA KLINICE ZŮSTANE VAFLIČKA ASI DVA DNY, PAK PŮJDE ZPĚT DO SLUNÍČKA, KDE SE BUDEME VŠEMOŽNĚ SNAŽIT, ABY NABRALA CO NEJVÍCE SIL, DOBŘE BAŠTILA (I KDYŽ KONZERVY i/d, LACTULOZU, ABY SE DOBŘE VYPRAZDŇOVALA😀) A OPERACE SE BUDE MOCI USKUTEČNIT ZHRUBA ZA 14 DNÍ.
❤VAFLIČKA JE MOC KRÁSNÁ, MILÁ A MÁ VELKOU VŮLI ŽÍT, SNAD TO SPOLEČNĚ ZVLÁDNEME‼

POSLEDNÍ DOBOU SE NA NÁS „NAVALILI“ SAMÉ NEOBVYKLÉ PŘÍPADY KOČIČEK, NEMOCI A I VÍCE VRÁCENÍ DOSPĚLÝCH KOČIČEK PO NĚKOLIKA LETECH Z ADOPCÍ, NENÍ TO LEHKÝ PODZIM. A TO LIDÉ STÁLE VOLAJÍ OHLEDNĚ UMÍSTĚNÍ KOČIČEK ČI KOŤAT DO ÚTULKU, A JÁ NEMÁM PRO NÁLEZCE ŘEŠENÍ, VŠUDE JE PŘEPLNĚNO. KOČKY A KOŤATA SE RODÍ PROTO, ABY TRPĚLA⁉


Příspěvek z Facebooku