THEODORA TEĎ UŽ DORKA ❤️😺

▪️Dobré odpoledne všem,
tak se opět hlásím po čase, jak si vedeme s Teodorkou – u nás Dorkou:-)
To černé zlato jsem si přivezla od Vás 1.2. Musím říct, že je to s ní radost, je mazlivá, hodná, hezky papá, trávení má skvělé:-)
Byla jsem koncem dubna na týden mimo republiku, tak se o ní staral muž a zvládli to oba skvěle, dostávala jsem průběžné hlášení a tak jsem byla klidná, že je vše v pořádku.
No a teď naše poslední změny a novinky. Dodržela jsem tři měsíce, že nepůjde z domku na zahradu. Což se dařilo nadmíru, protože do 8.května neslezla ani do přízemí a vyhovovalo jí podkroví, kde má k dispozici 4 pokoje. Přízemí jí absolutně nelákalo, maximálně seděla nahoře nad schody.
Ve středu 8. května poprvé sešla dolů a od té doby to střídá.
No a zjistila, že ty velké dveře, když se otevřou tak je tam ještě nějaká zajímavá oblast, která by se dala prozkoumat.
Do soboty 18. jsem jí držela doma, aby si zvykla vůbec na velikost baráčku a v sobotu jsem jí poprvé vypustila na zahradu. Předtím jsem prkny zakryla možnosti úniku pod plotem a vraty, protože jsem se obávala, aby se hnedka nevydala na potulku. Bylo velké prozkoumávání. Obešla celou zahradu po obvodu, pak jí přeběhla několikrát napříč a potom jsem jí raději zase vzala domů. Včera, v neděli byla venku celé dopoledne. Všechno dobré, ale zjistila, že když vyskočí na zeď, tak vidí ven a tam je to teprve rozhled a prostor.Dneska byla zase půlhodiny venku a samozřejmě vyskočila na zeď a koukala ven (kdyby tam nebyly z druhé strany keře, tak už je dole), taky viděla v dálce kočku na zahradě u sousedů……….
Zuzka a Dorka

Příspěvek z Facebooku