TROCHU DELŠÍ ALE O TO ZAJÍMAVĚJŠÍ ❤️PRíBĚH NAŠI NATONKÝ 🐱 V NOVÉM DOMOVĚ UŽ DOSTALA KRÁSNÉ JMÉNO SUNNY ☀️

Dobrý podvečer, píšu, jak jsme slíbili. Minulý týden v sobotu jsme si od Vás odvezli asi půlroční kočičku. Původně jsme chtěli dle obrázků a popisu jinou. Moc se nám líbila Dečka a vlastně jsme se byli zeptat na Matonku. Ale obě kočičky byly hodně plaché a tak jsme se u Vás rozhlíželi, ve voliéře venku byla i taková černá, koukala se přívětivě a dokonce jsme si ji mohli i pochovat.
Vypravili jsme se k Vám s celou rodinou, v autě na nás čekala i naše yorkšíří slečna, musela s námi, nového člena rodiny potřebovala vidět hned i ona. Všechny tyto okolnosti nás přivedli k tomu, že bez kočičky odjet nemůžeme.
Tak jsem se zeptala na Mozzarellku, pravda trochu jsem se obávala, že má po kastraci trochu zhnisané bříško, že bere ještě antibiotika, vždyť kočce jsem nikdy léky nedávala…
Nebudu se moc rozepisovat. Ještě v autě jsme naši kočičku přejmenovali a domů již s námi dojela Sunny. Byla plachá, hned se někam schovávala, naštěstí jsme ji vždy našli. Naše Bety je na ní moc hodná, ale Sunny zatím kolem ní krouží. Antibiotika jsme dobrali úspěšně, bříško je jen s jizvičkou a ta zaroste.
Sunny si už s námi hraje, pravidelně jí a chodí na písek. Má pro sebe celé velké kanape a tak na něm tráví hodně času, je to v patře a tam Bety nechodí.
Prostě děkujeme za Vaše doporučení, že tohle asi půlroční kotě bude nejlepší.
V příloze posílám pár fotek a krátké video. To mi naše dcerka posílala do práce, když si Sunny začala prvně hrát s peříčky a různými bábrlaty. Do té doby moc hravá nebyla a v noci trochu mňoukala, ale teď si už na nás určitě zvykla .
Přeji hezký zbytek dne
Marta
Příspěvek z Facebooku