VČERA ODEŠLA PO DLOUHÉM ZVAŽOVÁNÍ A PŘÍPRAVÁCH DO NOVÉHO DOMOVA NAŠE SÁRA ❤️❤️❤️

🔸Ano, TA SÁRA . Náš mazel, manažer kanceláře a prostoru kolem PC. Křikloun, který Vás okamžitě seřval svým specifickým chlaplavým mňoukáním, když nedostal jako první syrové maso. To ona miluje 😃.
🔸Sára zůstala se zemřelou majitelkou a kočičí kamarádkou (také mrtvou) skoro týden v bytě, než se na situaci přišlo. Jelikož byla agresivní, vystrašená a psychicky na dně, z celé té situace si nese trauma dodnes. Vyhodil ji pán řešící pozůstalost do odtokoveho tunelu k Labi v Roudnici nad Labem. Záměrně nepíšeme člověk, tohle rozumní lidé nedělají. Tam chvili žila, než se jí za pomoci hasičů podařilo odchytit a dopravit k nám.
U nás ji rok trvalo než pochopila že jsou lidé hodní. Žila i v třeskutých mrazech venku ve voliéře, jídlo i vodu jsme museli ohřívat proti zamrznutí. Každého hned napadla. Jednoho dne sama začala chodit dovnitř a nakukovat přes sklo. Během dalšího roku se z ní stal ohromný mazel, žijící převážně u pc. Spící v posteli,… Sára je a vždy bude nás miláček.
🔸Držme ji všechny tlapky, pěsti a vše co se dá. Má úžasnou maminku, která si vzala i dovolenou aby první dny byla se Sarou. Ta teď jen musí pochopit, že to od nás není zrada, že se bude mít lépe, maminka se jí bude moci mnohem více věnovat ❤️. Všechny možnosti a komplikace jsme probrali 1oox. Teď jsme napnutí jak struny. Moc to tě naší holčičce přejeme.

Příspěvek z Facebooku