VČERA PŘI ADOPČNÍ NÁVŠTĚVĚ DO SVÉHO NOVÉHO DOMOVA ODJELY KOČIČKY:

🔸Štěstí se usmálo na jednookou mourovaté kočičku BECKY, přímo pro ní si přijel mladý pár. Kočička si domov opravdu zasloužila, je ve Sluníčku již od jara.

🔸Domů odjelo konečně první z mourovatých koťátek od maminky Bazalky, holčička MAJORÁNKA. Rodina je ve Sluníčku od začátku května, koťátka i přes svůj mlaďoučký věk zůstávala k lidem obezřetná. Brzy přerostou svojí maminku. Nyní díky dobrovolníkům a jejich mazlení je to o hodně lepší. Majoránka odjela do bytu v Praze k ještě další kočičce.

🔸Další návštěva neodolala šarmu maličkého HROZÍNKA. Mimino se před odjezdem řádně nadláblo a v novém domově mělo spoustu energie na jeho prozkoumání až nakonec vyčerpaný padl a usnul. Máme už i fotku.

🔸Bílomourovatý kocourek KRASAVEC z Hrobců byl vytouženým členem domácnosti do jedné skvělé rodiny ve Štětí. Kocourek má zánět dásní a ošklivý zánět v oušku. Noví majitelé čekali, jak se léčba vyvine. Zánět dásní antibiotika nijak nepotlačila, nyní má Krasavec kortikoidy, neboť se zřejmě jedná o autoimunitní problém navždy a pusinka ho musí bolet. Ouško je už lepší, ale nikoli vyléčené. Noví páníčci si Krasavce vzali i s těmito obtížemi a léčbou, budou i pokračovat v kontrolách na veterinární klinice. Jejich přístupu si velice vážím. Děkuji.

🔸Dnes odjela do svého "domů" i malá, mourovatá holčička VICA z depozita u Jitky. Vica byla již déle rezervovaná, čekala, aby se její noví rodiče mohli věnovat jenom jí.

🔸Dnes odpoledne čeká výlet do nového domova i malého, rezavého ČMELÁČKA.Příspěvek z Facebooku