‼️VETERINÁRNÍ KONTROLY KOČIČEK DRUŽINKY (původně Družinář), POŠŤÁČKA, ZORNIČKY A RASTIČKY

🔸Kocourek Družinář už není kocourek, ale kočička Družinka.
Hodnoty krve u Družinky se nezlepšily, o maličko dokonce zhoršily – červené krvinky, močovina a creatinin. Nožičky se jí stále rozjíždí☹️. Byla nasazena ledvinová dieta, B komplex a výživa na regeneraci chrupavek a vazů, pokračujeme v antibiotikách a infuzní terapii.
Družince se nechce moc běhat, i když by měla posilovat svaly, je unavená💕.

🔸Kotě Pošťáček má stále vysoké bílé krvinky, čili v tělíčko bojuje se zánětem. Hodně pospává, pokašlává, pořád není zcela fit. Ke stávajícím lékům bylo přidáno dlouhodobější razantnější odčervování🍀.

🔸Kočička Rastička, která byla minulý týden z důvodu dehydratace na vyšetření krve, včera dostala výsledky.
Je to již starší, bezzubá kočička, takže jí byla vyšetřena štítná žláza, ledviny a hematologie. Ledviny má naštěstí v pořádku, štítnou žlázu též, bílé krvinky však má vyšší, tělíčko bojuje se zánětem. Sono bříška nepřineslo žádnou negativní zprávu. Rastička bude nyní užívat antibiotika. ❣️

🔸Poslední vyšetřovanou kočičkou je malá Zornička. Ta jako jediná prošla kontrolou na "jedničku", očičko se krásně hojí. Paní doktorka byla ráda, že nevyšel původní záměr očičko vyndat. Zornička sice na něho neuvidí, ale zůstane ji. Druhé očičko je též poškozené, ale vidí na něj❤️.
Příspěvek z Facebooku