Zpravodajství do 16.9.2018

Pro všechny příznivce, kteří drží Jajínkovi palce, sděluji, že malý chlapeček stále bojuje. Nyní je v péči Markétky. Byl dnes u pana doktorka, dostal výživné papání, byla mu kontrolována krev. Podotýkám, že nejsme veterináři a tudíž nerozhodujeme, kterému zvířátku vezmeme život. Jen veterinář může posoudit, zda kočička má či nemá šanci se uzdravit. Pokud šanci má, rozhodně nebudeme lékaře přemlouvat k uspání zvířátka. Jajo šanci má a my věříme, že nabere sílu. Je moc smutné, když se tvoreček narodí a hned má zase umřít. Dušinka na tom byla podobně a jaká je z ní dneska nádherná, akční slečna, je jí plný byt a je neskutečně chytrá, aportuje. Když už se Jajo narodil, má právo na život a pokud se uzdraví, budeme se snažit mu zajistit život, co nejkrásnější. Jajo je sladký, vrní, má zájem o okolní dění.

U Terezky v depozitu jsou na tom koťátka již lépe. Pralince je už lépe, hraje si, papá, už i hezky kaká. Bonbonek už nemá průjem. Jen Troubíček je pořád slabý, byl u pana doktora a dostal léky na kašel. Bratříček Strakáček se má k světu.

Dnes jsme byli s deviti kočičkami na umísťovací výstavě Sen zvířat v Praze Vinoři. Bohužel žádná z našich kočiček nenašla zde domov.

Za to z depozita u Marušky odjel domů kocourek Čertík z Černoučka. Je to moc hodný kocourek a bude bydlet u mladého, sympatického páru.

Děkuji všem dobrovolníkům, kteří se zúčastnili včerejší akce "Roudnice jinak" a dnešní umísťovací výstavy, byli jste skvělí – Renata a její maminka, Alice, Lenka, Michal, Kačka, Maruška, Kamča, Denisa a zase Michal. Děkuji Markétce, Terezce, Jitce a Ponďovi za perfektní zajištění kočiček v útulku.

Děkujeme všem příznivcům za podporu. Je to pro nás moc důležité.
[vid_embed]

Příspěvek z Facebooku