‼️Zpravodajství do 26.7.2020‼️

❗️Tak snad se situace ve Sluníčku stabilizuje, nerada bych to však zakřikla.

🔶Koťátka od Vlnky konečně hodně dlabou, blbnou a krásně přibývají na váze. Jutička se vrátila z nemocnice, je to úplně jiná holka, lítá, skáče, hraje si a hlavně baští.

🔶Z nemocnice jsme si přivezli také kotě Makronku, už není apatická, motovidlem však zřejmě zůstane.

🔶Šéfík je konečně bez horečky. Několik dní měl horečku hodně vysokou, až k 41st. C. Vidím ho i jíst dokonce konzervu. Špatná koordinace pohybu Šéfíkovi nejspíše už zůstane pro poškozený mozeček z panleukopenie.

🔶Norička s hodně vysokými bílými krvinkami je též bez horečky, konzervu však nepapá. Protože přibývá na váze ze vzduchu to asi není, musí jíst granule. U těchto koťátek je to těžké, pořád se mě bojí. Konzervu zde stále vyhazuji.

🔶Kotě Anika je z těchto sourozenců stále zdravé, bojí se však lidí nejvíce.
Maminku těchto koťátek musíme, co nejdříve vrátit do jejího původního bydliště. Je v pořádku, nabyla na kondici.

🔶Kočička Žemlička má už kulatější bříško, baští, i když začala být vybíravá. To však nevadí, jsem šťastná, že něco sní, s láskou ji budu podstrojovat. Její holčička Nudlička se už mohla k Žemličce vrátit, za jeden den přibrala 22 gramů. Žemličce začaly tvrdnout cecíky, tak měla Nudlička co vysávat. Nudlička už baští bez problémů i dětskou konzervu.

🔶Mourovatý kocourek Řepíček má opět rýmu – lokalita ze Štětí – se zánětem očička. Užívá antibiotika a začal se hodně mazlit. Moc by potřeboval domov.

🔶Rozmarýnce a Lékořičce se rýmy také vrací. Lékořička se dosud zcela z těchto obtíží nevyléčila.

🔶Malá Třešínka začala kašlat, kašel trvá, bude se hold muset léčit.


Příspěvek z Facebooku