‼️ZPRAVODAJSTVÍ DO 27.2.2020‼️

🔶Kocourek Topík má za sebou náročnou operaci. Večer se teprve probouzel z narkozy. Operace se povedla, panu doktorovi se povedlo pánev spravit. Zítra budeme vědět více.

🔶Kocourek Jamie má za sebou operaci zoubků. Horní, přední zuby se mu hýbaly,
Ještě chvíli užívání antibiotik, jedna kontrola a pak se může Jamie chystat do nového domova.

🔶Kočička Maisy byla tento týden vykastrována a zítra pojede do nového domova.

🔶Kočička Šery, odchycená na Krásných Horách v Roudnici n.L. se plně ztotožnila se životem v útulku. Je nádherná, dobře stavěná a až příšerně mazlivá. Její dvě děti jsou již po kastraci, jsou však tak hodně plaché, skoro u nás nejedí a nechtějí se na člověka ani podívat. Už brzy půjdou zpět na zahrádku, kde je o ně postaráno. Chybí však odchytit ještě jednoho sourozence, je hodně mazaný.

🔶Kočičky Wiky a Edie si zvykají za pobyt v útulku. Svůj dosavadní život žily jen sami dvě v bytě, tedy kromě své paničky, která holkám zemřela. Edie si zvyká hůře, bojí se a nechá si všechno líbit. Tráví většinu času v ústraní ve voliéře. Wiky si dovede sjednat respekt, nesmí se k ní nikdo přiblížit, vyhnat se ven nenechá.

🔶Odchyt dvou koťátek v Račiněvsi se nedaří. Máme již jejich maminky – Valentýnu a Eleonoru, sestřičku koťátek, která se hodně bojí, snad se podaří ji trochu přesvědčit ke kontaktu, aby se nemusela vracet. Proto dostala i jméno a to Žoli.

Příspěvek z Facebooku