Zpravodajství ze 14.9.2018

Maličký, vyhublý kocourek Jajo se sice ještě nemůže postavit na nožičky, jak je slabý, ale už není úplně apatický. Z klece, v leže pozoruje okolní dění. Má sice vyhřívanou dečku, ale moc se mu na ní nelíbí. Teplota mu od včera trošku stoupla na 34,9 st. C, nic moc. Krmíme ho ručně, v kleci se i sám začíná snažit se dostat k misce a papat. Vyhráno rozhodně ještě nemáme.

Koťátka Troubíček a Pralinka se vrátila dneska navečer z nemocnice do depozita k Terezce, která jim poskytuje nepřetržitou péči. Troubíček je po obřízce, ale moc se Terce nelíbí, sedí dlouho nad vodou. Ńakonec se prý trochu najedl. Jde to opravdu trápení. Ohledně Pralinky toho zatím moc nevíme. Uvidíme, jak bude papat, trávit a kakat.

Maličký bílomourovatý, včera přijatý kocourek Zahradníček, váží s velkým bříškem 302 gramů. Je to ještě prcek. Dostává antibiotika, má rýmu, průjem, ale krásně baští z lahvičky a dokonce zkouší z misky i konzervu. Je moc krásný.

Buonovo kašlání a chrčení se vůbec nelepší. Hlavně, aby v pondělí zákrok zvládl.

V současné době je hodně koťátek, která užívají léky Vajo, Bueno, Boreček, Zahradníček, Jajo, Brumík, Očko, Čedárek, Mozzarella, Gouda, Mašlička, Kokosek. Očička mažeme či kapeme Dušince, Markovi, Mušce, Očkovi, Bejlískovi, Mondíkovi, Zahradníčkovi, Dráčkovi, Bonifácovi, Margotce a Goudince. V neděli nás čeká výstava a vůbec nevím, jak to zvládneme. Na jedné straně skončím a mohu začít zase od začátku. Koťátka rostou a mají nyní období, že jim nastačíme naplňovat misky. Je to tedy rozhodně lepší než, když nejedí, což svědčí o nemoci.

Dnes odjela do nového domova koťátka Aretka a společně Zarinka s Asfaltíkem. Přeji jim hodně štěstí!
[vid_embed]

Příspěvek z Facebooku