Ťapinka
Kočka Ťapinka
| Pohlaví: | Kočka |
| Věk*: | 13 let |
| Kastrace: | Ano |
| Čip: | Ano |
| Odčervení: | Ano |
| Očkování: | Ano |
| Datum příjmu: | 6.7.2018 |
| Doba v útulku: | 7 let |
| Umístění kočičky: | Hlavní útulek - Dobříň |
| Virtuální maminka nebo tatínek**: | Eva Tomášková |
| Sdílejte ZDE: |
* Kočičkám, u kterých neznáme datum narození jsme stanovili jejich věk ve spolupráci s veterinářem.
** Virtuální maminkou nebo tatínkem se může stát každý, kdo chce finančně podpořit konkrétní kočičku. Zde najdete informace jak Adopce kočky na dálku funguje.
Dárek pro Ťapinku
Snažíme se našim kočičkám a kocourkům zajistit tu nejkvalitnější péči, a to nejen v oblasti krmení, ale také veterinární péče. Bohužel se k nám často dostávají kočičky v žalostném stavu a právě náklady na léčení (zlomeniny, virové nemoci, průjmy, záněty očí apod.) jsou velmi finančně náročné. Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže v péči o kočičky.
| Pro Ťapinku krmení na 1 týden | |
| Podestýlka na 1 měsíc | |
| Pro Ťapinku granulky nebo konzervy na 2 týdny | |
| Veterinární péče | |
| Měsíční náklady na Ťapinku |
Pár slov o kočičce
Ťapinka je nádherná kočičí modelka, má překrásné bílé tlapinky. Vypadá jako koťátko, i když již má 5 roků. Je to mazlík, který je úžasně roztomilý. Ťapinka je věrná kočička, která své nové páničky zahrnuje láskou, kterou samozřejmě čeká i zpět 🙂 Ťapinka má špatnou umunitu a vrací se jí častěji záněty dýchacích cest, průdušek. Potřebovala by jít do čistého, nepřekočkovaného domova. Je krásná a velice milá.



