A takhle se má nádherný Sluníčkový Doriánek:

Dobrý den do Sluníčka,
Už je to vic jak měsíc co jsme si Doriana odvezli.
Uteklo to jako voda. Domov si přivlastnit stejně jako každého člena v něm.
Ze začátku se jevil jako submisivní zlato. Teď je z něho ukecaný, provokativní bojovník 🙂 Vše v dobrém. S naši první kočkou Freyou jsou kámoši i když před námi se pretvařují, tak se perou, olizuji, jedí spolu. Stále nenávidí česání a bojuje u toho. Dorianovi spis doma říkáme Dodo a občas popelnice, je schopný sežrat na co přijde a nikdy nemá dost. Taky pěkně přibral. Už mu táhne na 4kg. Jediné co nemá rad je ryba.
Krásně si nás ochočil. A přijde mi, že preferuje spis mužský. Když manžel odjede na služební cestu, je cely nesvůj a je mu smutno, když se vrátí hned ožije a chová se jinak.
Na “psí oči” je to expert a poslední týden mi přijde, že na něj jde puberta, jeho kousání a škrábání je drsnější a častější a o výchovu nemá zájem a vše je pro něj hra. 🙂 Jsme šťastný, že je máme, není to nikdy nuda a všechno umí srovnat když se přijde pomazlit. Na jméno úplně nereaguje, stačí zavolání kohokoliv nebo zapískat a hned se přižene jako vítr. Jsem vděčná, že šel s námi do bytu. Boji se sám chodit na balkon i na chodbu. Jakmile tam slyší například mluvit sousedky, hned vrčí a utíká se schovat. Kdo vi co má za zkušenosti z jeho pobytu ma ulici.
Děkujeme a ať se Vám daří.


Příspěvek z Facebooku