Zlatá, mazlivá, úžasná kočička, které se smůla lepí na paty. Zde je její příběh:

Kočička Bětuška se k nám dostala v hrozném stavu. Byla nalezena policií u silnice. Má přelámanou čelist, byla hubená, špinavá, chudinka zapáchala. Vůbec si netroufáme odhadnout, jak dlouho tam ležela. Její úraz je zřejmě po srážce s autem. Kočička po příchodu nemohla absolutně jíst, tlamička celá nakřivo. Byla krmena uměle. Rozmixovanou stravou ve stříkačce. Po pár dnech šla Betynka na operaci, kde jí pusinku poupravili.  Po pár dnech kočenka začala sama baštit. Nejraději syrové hovězí.

Dlouhý zápas probíhal s neustupující rýmou, která Bětce pěkně znepříjemňovala život. Betuška je boží stvořeníčko. Velmi vděčná, mazlivá a přátelská. Až bude plně v pořádku, což asi ještě potrvá, budeme jí hledat domov. Bětuška bude mít stále chronickou rýmu, na kterou si však již zvykla. Občas je potřeba rýmu zmírnit antibiotiky.

17.7.2015 se na Bětušku usmálo štěstí a odjela do nového domova, kde už byla jedna Sluníčková kočička. Pár dní po adopci, Bětuška snědla lýkovou mašli, zauzlovaly se jí střeva a musedla podstoupit těžkou operaci. Dva dny po operaci byla novou paničkou vrácena do Sluníčka z důvodu nemožnosti poskytnou Bětušce pooperační péči. Její život i tentokrát visel na vlásku, ale zvládli jsme to.

Brzy na to si Bětušku vyhlédla paní, která po „zralé“ úvaze a konzultaci s manželem si kočičku odvezla domů. Po nějaké době se objevily problémy ohledně znečišťování bytu nosním sekretem Bětušky, kdy jsem žádala o Betuščino vrácení do Sluníčka, ale nová panička otočila, bylo jí Bětušky líto. Nyní nás sama kontaktovala, že není v její moci Bětušce poskytovat řádnou péči, neboť začala chodit do zaměstnání a Bětuška je doma 14 hodin sama. Tak za 1. máje se nám tohle zlatíčko vrátilo.

Zde se můžete podívat, jak Bětuška vypadala po přijetí a jaká se z ní díky péči stala krasavička a mazlinka.

  • narození: 2012-2013?
  • pohlaví: kočička
  • handicap: ne
  • vakcinace: ano
  • odčervení: ano
  • kastrace: ano
  • čip: ano
  • příjem: 1. 5. 2014, 31. 7. 2015 (první vrácení), 1. 5. 2017 (druhé vrácení)
Pokud jste se rozhodli, že chcete kočičce Bětušce pomoci, adoptujte si ji na dálku, viz. https://www.kocicidomovslunicko.cz/?page_id=25958, pomůže nám to v její záchraně. Děkujeme.
Záchranáři Bětušky:

Alice Košková

 


OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA