Tak za sebou máme naši 5. Umisťovací výstava koček bez domova. Šlo o nesmírně úspěšnou akci, kde našlo své štěstí 69 koček ze 103.

Celá akce by se nepovedla bez pomoci desítek dobrovolníků. Všichni moc pomohli. Netroufnu si všechny jmenovat, neboť bych určitě zapomněla a to by mě mrzelo, ale zkusím to alespoň trochu obsáhnout.

Jsme moc rádi za možnost akci pořádat na Plechárna Černý Most. Centrum nám po celou dobu příprav vyšlo vstříc s našimi požadavky, pomáhalo s propagací a v den akce byl personál Plechárny moc ochotný a velmi akční.

Za vtipný leták tradičně děkujeme Nuclear Holocats, leták zaujal skoro 1000 lidí, co přišli akci navštívit.

Dále děkujeme všem tiskařům, kteří nám letáky tiskli a ušetřili tak útulku peníze za náklady s tiskem.

Díky také všem médiím, které pomohli s propagací.

No a výstava by se neuskutečnila, kdybychom prostor nepřipravili a za to patří obrovské díky velikému počtu dobrovolníků, kteří dorazili v nekřesťanskou sedmou hodinu ranní a neúnavně stavěli klece a piplali se se záclonkami do klecí. Opravdu děkujeme a zároveň se omlouváme za počáteční komplikace. Zároveň se díky dobrovolníkům povedlo dát prostor do původního stavu, což by se zase bez dobrovolných nadšenců nepovedlo. Děkujeme!

Výbavu do klecí nám jako každý rok zapůjčil spolek Animal’s O S. Je to pro nás veliká pomoc. A protože bylo nahlášeno opravdu hodně koček, ještě se došívaly záslonky a za to děkujeme Azyl Tylda z.s.

Za doprovodný program patří díky Pestrá – psí asistence, která se postarala o ukázky výcviku asistenčních psů a naší dobrovolnici Kamile a celému jejímu týmu dobrovolníků, kteří se zapáleně starali o dětské soutěže a zpříjemnili tak výstavu nejmenším. Za zapůjčení plackovače pro děti děkujeme organizaci PACIFIC KLUB. Díky také Kláře a její kamarádce za malování na obličeje-

Veterinární poradnu zajistila již tradičně veterina Veterina Mukařov KheironVet v čele s MVDr. Michaelou Oravskou a MVDr. Srdjanem Loličem (pan doktor si na akci dokonce adoptoval naší Siginku, přejeme hodně štěstí…)

Další obrovské díky patří Pučálka s.r.o. Tato společnost se sama přihlásila s pomocí a na akci obdarovávala návštěvníky vzorky krmiva a nakonec obdarovala hromadou krmiva i zúčastněné útulky.

Po celou dobu akce byla na místě přítomna rodina Kochloeflova z Film- und Videoclub Landshut VHS (FVCL), která neúnavně fotografovala celou akci. Až budou fotky nachystáné, podělíme se s Vámi.

Díky taky patří všem, kdo donesli neuvěřitelné mňamky pro dobrovolníky a útulkáře, šlo o neobyčejně chutné občerstvení. 🍰🥘🥗 Někteří z nás měli tendence povolovat knofle u kalhot.

Děkujeme dobrovolníkům Kočičí domov Sluníčko, z.s... za pomoc s prodejem v našich stáncích a s pomocí při umisťování koček.

Obří díky našemu Michalovi a Ponďovi za nakládku a vykládku klecí. Je to dřina a moc důležitá.

Veliké díky patří dvojici dobrovolnic Marušce a Aleně. Děvčata neúnavně vítala všechny návštěvníky a vybírala vstupné. A to přes to, že musela mrznout u dveří. Snad nám neonemocní.

No a bez koho by umisťovací výstava nebyla umištovací výstava? Přeci bez útulků. Díky všem 15 organizacím za krásnou atmosféru.

Stejně tak všem návštěvníkům. Všem, kdo se přišli podívat a podpořit, všem, kteří donesli nějaké dary pro útulky, každému, kdo podpořil některý z útulků v charitativním krámku a samozřejmě všem novým páníčkům.😍😍

za Kočičí domov Sluníčko, z.s., Tereza, Míla a Jana

 

foto: Patrik Pýcha