AKTUALITY Z PRAŽSKÉHO SLUNÍČKOVÉHO DEPOZITA

U KLÁRY

 

 

 

  •  KOČKY Z TOHOTO DEPOZITA, KTERÉ NALEZLY NOVÝ DOMOV

– BATMAN

-ŤAPINKA

– Ája

– Mája

– PÁJA

Olí

Quenda

– Pasha

– Katanga

______________________________________________

18. 9. 2014

Dnes odjela do nového domova poslední z pěti koťat Ťapinka. Je to báječné, když kočičky a kocourkové najdou svůj nový domov. Přejeme všem, aby se jim krásně dařilo.

14.9.2014

V depozitu zůstala poslední kočička Ťapinka – je trošku plachá, potřebuje stále dost trpělivosti, ale jinak moc milá. Ája s Májou odjely do nového domova, doufáme, že vše bude v pořádku, jelikož jedna z kočiček byla trochu nastydlá, o čemž byla paní (nová majitelka) informovaná. V novém domově byla nemocná kočička v pohodě, ale zdravá kočička prý usnula a spala a spala a paní se bála, že umře. Zájemci, kteří si vezmou domů kočičku nebo kocurka, by měli vědět, že kočička může být převozem nejen unavená, ale především vystresovaná a může se chovat jinak, než v depozitu. Mějte tedy trpělivost, a pokud kočička papá, nemá teplotu, vyčkejte…. 😀 Děkujeme všem novým zájemcům.

11.9.2014

Dnešního dne našla domov další kočička a to Pája. Bohužel se nám tento týden 2x stalo, že si kočičku v podstatě zamluvila paní, nabídli jsme i dovezení, jelikož jedna neměla auto a druhá snad přepravku a když byla kočička již na cestě, tak jedna paní napsala SMS, že si kočku nevezme, že je v nemocnici, ale nedala nám to vědět a druhá paní chtěla kočičku dovézt dnes a celý den je nekontaktní, stejně jako první paní. Chtěla jsem poprosit případné další zájemce, pokud si to rozmyslíte, stačí napsat SMS, nemusíte nic vysvětlovat, ale myslím, že to je minimálně slušnost. Děkuji Klára

 

9. 9. 2014

V našem depozitu máme pět koťat, resp. čtyři, protože se nám dnes podařilo najít domov Batmanovi. Je to moc milý kocourek, který tu nechal sestřičku a ta stále hledá svůj nový domov. Koťata jsou moc akční…..dále tu máme tři sestry, které jsou ještě akčnější. 😀 Když k nám koťátka přišla, byla hodně zablešená a nastydlá. Nyní mají krásně čisté kožíšky a těší se, že si je někdo vybere a bude se o ně krásně starat.

 

17.8.14

Dnes nemám moc dobré zprávy Vikky nechce moc papat, krmíme každé 1,5 hodiny a trošku se mi zdá, jako by to vzdával. Sotva do něj dostanu 1 ml mlíčka. Čůrá, kaká, ale bumbání fláká až hrůza.  Doufám, že se to zlepší.

Quenda a Olí tu jsou poslední noc, večer řádili jako černá ruka, lítali přes celý obývák až do ložnice a zpět, jako dva pošuci. Jsou to vymazlení miláčkové a snad se v nových domovech budou mít moc dobře.

 

16.8.14

Dnešní den byl v duchu krmení, masírování, čůrání a večer naštěstí i kakání. Vikoušek je báječný, daly jsme mu mlíčko do maličké lahvičky, kterou jsem tu měla po štěňátku, které nepilo od své maminky a Vikky se krásně chytil. Už pije celých 5ml mlíčka, krásně papá, čůrá a je to prostě miláček. Držte mu všichni palečkyˇ, ať to zvládne.

Vikki

16.8.14

Dnes nový přírůstek – Terezka se svojí maminkou Janou mi přivezly od Míly ze Sluníčka asi dvoudenní koťátko, které nemá maminku. Je to nejspíše kocourek, přijel již se jménem a tak mu budeme říkat Vikky. Už dostal u nás první dávku krmení, masáž, bylo čůráníčko a mazleníčko a teď hezky odpočívá ve svém královském pokojíčku (přepravce). O dalším osudu Vikouška budeme informovat.

 

12.8.14

Všem, kteří mi pomáhali sdílet tuhle kočičí bandu, děkuji a oznamuji, že již všichni mají nové domovy. Poslední dva lumpajzníci (Olí a Quenda) odjedou do nového domova v pondělí. Ať se všechna koťátka mají v nových domovech báječně.

 

10.8.14

Paša odjel dnes v podvečer do nového domova. Nový majitelé byli super :-) Ptali se na milion věcí, kdy kocourek spinká, jestli a jak často se čistí zoubky, atd. atd. atd. :-) Mám z toho dobrý pocit  Řekla  jsem jim,  že mne kdykoli mohou kontaktovat, kdyby se něco dělo, a velice rádi to  uvítali :-)  Kvůli kocourkovi zrušili týdenní zájezd do Itálie,  a tak jsem jim nabídla že jim kocourka kdykoli pohlídám  kéž by takových bylo více :-)

 

9.8.14

Přeji všem už asi krásnou dobrou noc, dnešní zážitky naší demoliční čety ……. Olínek, Queny a Paší dnes přišli na to, že domeček, resp. prostor pro lumpačení nekončí ani v pokoji, kde jsou ubytovaní, ani v kuchyni, kam si „vyžádali“ vstup, ani v obýváku, který objevili následně, ale až v ložnici, kde se dá řádit na ohromné posteli dvounožců a lézt na parapet a shodit i nějakou tu kytku do postele a roztahat ji po celé posteli. Nakonec krásný a spravedlivý spánek v peřinách. 😀

 

8.8.14

 

Dobrý den, jmenuji se Olí a dnes jsem byl u takového divného pána v bílém plášti, který mi koukal do očiček, tlamičky, prohmatával mi bříško a také mě studil takovou divnou věcí, říkal něco o tom, že si mě poslechne….. 😀 Vážím 1,04 kg a dostal jsem první „pigárko“, byl jsem moc statečný a ostatní sourozenci také. Moje sestřička Quenda a bratříček Paša také prošli tím vším, o čem jsem už psal. Paša vážil z nás všech nejvíc, měl 1,08 kg a sestřička Quenda je z nás nejmenší, vážila 0,90 kg. Jak jsme přijeli domů, dostali jsme za odměnu výborné masíčko a šli jsme rovnou na kutě. Tak přeji všem dobrou noc. 🙂

 

5.8.14

 

Opět zdravíme s koťátky všechny naše příznivce. Dnešní den byl v duchu objevování ….miláčkové přišli na to, že se dá přelézt zábrana mezi pokojem a kuchyní. Byla to moc velká legrace. V čele samozřejmě s Pašou, to je největší objevovatel a vedoucí této parádní smečky. Paša se rozeběhne, vyskočí, vyškrábe a šup, hned vidí, že teritorium za zábranou nekončí, ale pokračuje a když je vrátíme zpět, tak to zkouší znovu a znovu. Jak budou očkovaná, dáme zábranu pryč, aby se seznámili s ostatními obyvateli našeho domku. 😀

3.8.14

 

Přeji všem hezký večer a zdravím kočičí příznivce. Naši drobečci zdraví také, připomínám, že stále máme v depozitu Pašu, Olího a Quendu. Dnes bylo na jídelním lístku vařené kuře, dala jsem ho do mističky, nechala v otevřené kleci…..Pašínek přišel první, je to žrout a ničeho se nebojí. Hned za ním přišla Quenda, aby o něco nepřišla a Olí stále nikde. Válel se někde schovaný v šuplíku s dekou…..když se konečně probral a přišel k misce, kuře už nebylo. Je to malý moula, moc by potřeboval nový domov, aby mu už jeho sourozenci hned všechno nespapkali. Tak dostal kapsičku a hezky se napapal. Všechna koťátka jsou báječná, hrají si a dělají vylomeniny, jediné, co jim stále chybí, je nový domov……PŘIJĎTE SI PRO NĚ 😀 budou Vám dělat báječnou společnost.

 

1.8.14

Vážení přátelé a příznivci kočiček, kocourků a především depozitu O.S.Sluníčko. Prosím, sdílejte příspěvky depozitu na FB, ať mají kočičáčci větší šanci na umístění. Dnes bylo vymazlování a Quenda se dnes ukázala jako velká milovnice drbání, začala příst a nevěděla kdy přestat. Bylo to senzační. Olí byl trošku zdrženlivější, nechá si sice drbat krásně bříško jako Paša, ale přede asi jen v jeho přítomnosti. A Paša? Ten si pro drbání a mazlení skoro už chodí sám. Jsou báječní!!!

 

31. 7. 14

Dnešní dění ……lumpajzníci byli skoro celý den mimo klec, Baru byla tak moc hodná, že jim udělala generální úklid klece. Vyprala deku, pelíšek, vše umyla a vyčistila… Když jsem přišla domů, Olí, Paša a Quenta spinkali, tak jsem jim dala mlíčko a opět je vypustila. Chvíli jsem měla pocit, že kdyby Paša s Quentou mohli, tak se houpu přímo na lustru. Olínek se drží víc při zemi. 😀 Jsou prostě báječní. Pozdní večeře ve formě konzervy je nalákala zpět do jejich obydlí a všichni svorně usnuli. Paša, Olí a Quenta čekají na prima báječné lidičky, kteří si je odvezou do nových domovů.

 

28.7.14

Už v sobotu byla koťátka puštěna z klece, lumpačila holčička kočička i kluci. Pašík usnul na posteli a Olík s Quendou si zalezli pod postel, odkud byli později odloveni a vráceni zpět do klece, aby si mohli všichni dát svačinku. Včera se pašík rozvalil na záda, nechal si drbat plné bříško a předl o sto šest, Olík se hned přidal a Quenda byla trošku zdrženlivější, tak předla asi tak jen dvě vteřinky, aby si vyzkoušela, jak se to dělá a na co to je 😀

 

22.7.14

Do depozita jsem dostala krásné nadělení. Koťátka – 2 kluci a dvě holčičky. Ze Sluníčka jsme dojely dobře, koťátka jsou OK. K ránu šplhali po kleci a brzy je budu muset pustit. Holčičky trošku syčí, klučíčci jsou víc v pohodě.