FLEKÁČEK A MĚŠŤANDA ❤️😽❤️😽

Úžasne povídání od ještě užasnějsí maminky, která si k mazlivce Měšťandě, vzala bazliveho Flekáčka.
Krásně jim to klape 😊.

Dobrý den,
tak všichni tři posíláme pozdravy všem chlupáčům i dvojnožcům do Sluníčka 😉

Flekáček je s námi už třetí týden a Mary (dříve Měšťanda) už přes 3 měsíce, ani bych neřekla, že je to takto krátce, protože mi přijde, že jí mám odjakživa 😀Když to shrnu, tak Flekáček si pomalu, ale jistě zvyká na svůj nový domov, je vůči mě sice ještě trochu opatrný, ale už si přijde sám i pro pomazlení a s Mary se mají taky moc rádi, i když ona ho občas pěkně mučí. Flekáčkovi se asi díky stresu vrátila rýma, ale vypadá to, že bude brzy zdravý.

Takto to asi vidí Flekáček : Na nový domov jsem si už tedy docela zvykl a i na tu paní, která mě sice ještě trochu děsí, zvlášť když mi dělá věci, které se mi nelíbí, ale pak mi dá dobrůtku a umí mě i hezky pomazlit. Ta chlupatá slečna se mi moc líbí, mám jí rád jen někdy je hrozně aktivní a otravná, pořád by mě kousala a prala se. Zato jídlo mi dává ta paní moc dobré. Mimochodem mám radost z bráchy Drobečka, že snad taky našel milující domov jako já.

Takto to vidí Mary: Co mi ta moje milovaná maminka udělala, že mi sem přinesla toho narušitele? Nechtela jsem ho tady, ale nevypadá to, že by ho dala pryč, tak jsem ho vzala na milost, že tu tedy může zůstat. Jen je to hrozný lenoch a fňukal, nechce se se mnou prát, hned křičí. Naštěstí mi náklonnost mojí maminky nebere a hraje si s námi oběma. Zato o jídlo, abych se rvala, vše by mi snědl, no co, nějak ti s ním zvládnu.

Mějte se moc krásně a držím palce, aby vám šla práce od ruky stejně jako do teď a méně kočiček, které byste museli zachraňovat 😉
Příspěvek z Facebooku