I NAŠE MLÁDĚ LÉKOŘIČKA (dnes HELLI) POSÍLÁ ZPRÁVU O TOM JAK SE MÁ…..❤️
Zdravím, dnes je to 6. den co je u nás doma Lékořička. Dali jsme jí nové jméno a to Helli.
Je to malý mazlivý klubíčko. Ráda se válí v posteli a nebo ve svém oranžovém pelíšku, loví myš na udici a nebo i běhá za peříčkem.
Ostatních hraček si moc nevšímá a i když si s ní chceme hrát, tak o ně nejeví moc zájem. Hrozně ráda objevuje nové vůně, takže jakékoliv jídlo uvařím tak ho musí zkontrolovat a důkladně očuchat.
Klávesnice na mém notebooku je pro ní opravdovým lákadlem, takže hodně času tráví procházením se po ní a nebo na ní i spí 😀
kdykoliv sleduju nějaký film, tak se na mě přijde podívat a lehne si ke mě a kouká se se mnou.
Miluje kočičí konzervy “Gourmet” ale i granule jí poctivě. Taky když se jí snažíme naučit aby poslouchala (alespoň trochu) tak dostává odměnu. Avšak nikdy si jídlo nebo pamlsek nechce vzít přímo z ruky. Vždy se začne jen o ruku otírat a sní to až potom, co to dostane do misky.
Není to úplně “průzkumník” ráda se drží jen u nás v pokoji. párkrát se proběhla po obýváku, kuchyni a koupelně ale buď se hned schovala za gauč nebo zaběhla do pokoje kde se schovala vyděšená pod stůl. I když necháváme otevřené dveře od pokoje tak nemá tendenci někam odcházet a radši je tu s námi.
Rýma už jí pomalu přechází. Sice ještě trochu pšíká, ale každým dnem se to lepší. Ráno po tom, co dostane prášek jí vždy dáme kapsičku/konzervu za odměnu. Z očí jí už taky tolik neteče.
Občas je tedy trochu “náladová” nebo jak to nazvat. Když si jí hladíme, tak vrní a je spokojená, ale když si vedle ní lehneme tak se zvedne, poodejde cca o 30 cm a dál se nechá zase hladit.
Ovšem když jí chceme vyčesávat tak se z ní stane “hadrová panenka” a spokojeně vrní 🙂
S pozdravem,
Kristýna, Filip a Helli

Příspěvek z Facebooku