OLYMPUS DIGITAL CAMERAInuškaF

  • narození: 2010?
  • pohlaví: kočička
  • handicap: ne
  • očkování: ano
  • kastrace: ano
  • odčervení: ano
  • čip: ne

JEJÍ PŘÍBĚH V Prosinci 2013 nám lidé z občanského sdružení Mazlíci v nouzi dovezli šest kočiček, které byly odebrány z absolutně šílených podmínek. Mazlíci v nouzi provozují útulek pro psy, na kočičky nejsou vybaveni. Paní pod rouškou ochránkyně zvířat hromadila kočky, kterým neposkytla ani tu nejzákladnější péči, přesto přijímala další a další zvířata. Mazlíky v nouzi kontaktoval starosta obce a upozornil na problém. OS tedy vyjelo na zevrubnou kontrolu statku. Kočky žily v katastrofálních podmínách, byly nalezeny mrtvé kočičky, všude špína, jed na myši, ke kterému mohly kočky, na místě byl nalezen doslova roztržený kocourek, všechny kočičky měly krvavý průjem, svrab, byly vyhladovělé. Bylo odchyceno 13 koček, 3 se nepodařilo odchytit, pracuje se na tom. Kočičky se rozdělily po útulcích, jedno koťátko bohužel zemřelo na dehydrataci.

Největší průšvih je, že by tam mělo být mnohem,mnohem víc koček (odhaduje se 50), ale nikdo neví, kam se poděly. Ozývají se lidé a ptají se na kočky, které tam dovezly, ozývají se i ochranářské organizace, které této ženské také naletěly a svěřily jí kočky. Ta samozřejmě návštěvám neukazovala ty hrůzné části svého statku. V odkazu níže jsou fotky (ze dne, kdy byly kočky odebrány). https://www.facebook.com/anna.merkova/media_set?set=a.684886418202699.1073741939.100000440420355&type=1

O INUŠCE

Inka vypadala z moravského kvarteta nejhůř, velmi pohublá, úplně neosrstěné uši, špinavá. Měli jsme velikou starost o její zdraví. Všechny testy byly však v pořádku. Kočička je apatická proto, že má zraněnou duši.

Ještě než se dostala k „ochránkyni“, tak žila také v šílených podmínkách. V ostravském ghettu, kde o ní též nebylo pečováno.

———-

únor 2014

Inuška je již veselá kočka a vyhlíží domov, kde by opětovala svou lásku hodnému páníčkovi! Chvilku to sice trvalo, ale teď můžeme s jistotou říct, že Inuška je z nejhoršího venku. Je vhodná do bytu, jako postelový mazlík.