JAJO – JAROUŠEK hledá nový domov.
Náš 4 měsíční miláček a vypiplánek Jajo – Jaroušek hledá konečně nový domov. 😺
Jak si jistě vzpomínáte, tak Jára přišel do útulku v žalostné stavu a my jsme ho doslova tahali hrobníkovi z lopaty. Byl podvyživený, podchlazený, zablešený, v pěti týdnech vážil 280g… Mnozí nám radili jeho trápení ukončit, ale my se nevzdáváme bez boje a Jára bojovat chtěl!
Přestože papal ukázkově, tak jeho tělíčko trápily časté záchvaty podobné epileptickým, které byly způsobené podvýživou. Týden jsme docházeli na infuze a Jaroušek se pomalu záchvatů zbavil úplně. Nyní je to nádherný velký kluk, který si doslova užívá každou minutu svého života.
Nejspíš má však malou vadu zraku (očka má trochu šejdrem), má občas problém odhadnout vzdálenost a tak třeba do něčeho narazí nebo se bojí skočit z malé výšky na neprozkoumaném místě. Přesto je Jaroušek to nejveselejší kotě, co znám. Neustále lumpačí, se vším pomáhá a dožaduje se pomazlení, které přejde v útok na ruku nebo štípanou pusinku na tvář.
Jára je pro svou povahu vhodný k dětem cca 8 let starým. Bude tím nejlepším parťákem. Nebojí se ničeho, takže i pejska by zvládl. Kočičky miluje, ovšem pro jeho živou povahu je třeba aby byla kočička rovněž rošťák. 😺 Jaroušek musí žít pouze v bytě. Do baráčku ho z bezpečnostních důvodů nedáme. Bojíme se, že by to kvůli jeho jankovství a oční vadě nedopadlo dobře.
Čím živější rodina tím lepší.
Jaroušek slyší na toto jméno, doporučujeme ho nepřejmenovávat. Moc dobře ví, co znamená NE. Nechodí na linku a nedovolí si Vám vlézt do talíře s jídlem. Doslova miluje pribináček. Je to dobře vychovaný kocourek.
Nyní žije v depozitu v Litoměřicích s kočičí slečnou Anuškou. Nejsou na sebe však vůbec fixováni a myslíme si, že v budoucnu by Anušku Jarda spíš štval, Anuška je totiž o hodně klidnější.
ZÁJEMCI VOLEJTE NA TEL.: 775684051
P.S.: Jaroušek bude 100% zkoumat a milovat vánoční stromeček. 😸
Příspěvek z Facebooku