PŘED ČASEM JSME PSALI O NÁLEZU KOČIČKY V ROUDNICI NAD LABEM, KTERÁ OPĚT NAŠLA SVŮJ ZTRACENÝ DOMOV 🏡 AŽ V DALEKÉ PRAZE.
TADY JE JEJÍ PRIBEH A TROCHA SLOV O TOM JAK SE TEĎ MÁ ♥️👌
I PROTO JE DŮLEŽITÉ DOMÁCÍ MAZLÍČKY ČIPOVAT 💉

MILUJEME ŠŤASTNÉ KONCE ♥️👌☀️

Naše kočička Niki se našla v 50 km vzdálené Roudnici!
Naší Nikince je 9 let. Žije s námi v Praze, kde má k dispozici volný vstup do zahrady ve vnitrobloku, domovního schodiště a v případě přítomnosti naší rodiny, i do bytu.
Stalo se však koncem října, že Niki večer odešla z bytu a ráno už se neobjevila. Neobjevila se ani po týdnu ani po dvou týdnech. Hledali jsme ji – letáčky s fotkou po okolních ulicích, fotky na facebooku i v pražském útulku. Ozvalo se několik hodných lidí, že nějakou mourovatou číču viděli v parku u metra, v sousední vilkové oblasti a dokonce i ve 2 km vzdáleném parku. Měli jsme pocit, že známe už všechny volně pobíhající mourky z okolí. Ta naše to ale nebyla. Po třech týdnech jsme se s kočičkou definitivně rozloučili… Druhý den nám ale najednou volali z útulku v Roudnici nad Labem – z Kočičího domova Sluníčko v Dobříni. Prý na sídlišti našli zatoulanou kočku, která by popisem mohla odpovídat té naší. Poslali nám fotky a na první pohled kočička vypadala jako naše Niki. I když jsme tomu nevěřili (Co by dělala naše kočka 50 km od domova?! ), rozjeli jsme se tam… A světe div se, opravdu to byla ona! Podle výpovědi se toulala asi týden po sídlišti v Roudnici, až ji potkala hodná paní z útulku a vzala ji k sobě.
Kde se tam kočička vzala, to se můžeme jen dohadovat. Jsme šťastní, že se našla a že existují hodní lidé, kterým nejsou zvířátka lhostejná. Někdy i úplně bláznivá varianta může být reálná.
Kočička se od nás teď nehne a vypadá to, že jsme si přinesli domů Otesánka. Zatímco dříve jedla jen trochu, nyní sežere, na co přijde a stále nemá dost. Asi na ni pár týdnů hladovění a stresu zanechalo své stopy….
S díky Pavlína s rodinouPříspěvek z Facebooku