OLYMPUS DIGITAL CAMERA

28.6.2014

Dnešní nově přijatý kocourek Lubošek ze zahrádkářské kolonie v Hoštce. Přivezli ho mladí lidé, kteří zde byli na chatě a kocourka krmili. Když se vraceli do Prahy, nevěděli, jak mu nejlépe pomoci, byl vyzáblý, bez očička, má velký průjem, kašle, špatně se mu dýchá, svrab v uších…je to opravdu chudáček. Teď je najedený a pospává, …

29.6.2014

Lubošek dneska absolvoval vyšetření krve. Má selhávání ledvin, hodnoty jsou dost vysoké, hodnoty jaterních testů jsou také špatné a vysoké bílé krvinky, červené má v pořádku. Protože s takovým apetitem papá, zkusíme ještě ledvinovou dietu a uvidíme, jak se bude jeho stav vyvíjet. Příznivé je, že ošklivý vodnatý průjem se zahušťuje a že už tolik nepije. Myslím, že si užívá pelíšek a jídlo a že mu to, že je v kleci nevadí, zdá se, že naopak.

 

3.7.2014

Luboškův zdravotní stav se zhoršoval, vůbec nejedl, nejevil o nic zájem, byl kost a kůže. Jeho trápení bylo ukončeno. Tak strašně mě to mrzí, v srdci mi zůstane do konce života, stejně tak jako Oříšek a Leonardo, jejichž osud byl velmi podobný. Jeho krevní testy byly špatné, ale co kdyby náhodou…..bohužel zázrak se nekonal.